Vieningas Kaunas vs Kauno švara (70:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 24 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2015 balandžio 24 d., Penktadienis, 22:03 val., peržiūros: 1183

Balandžio 24 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Vieningas Kaunas“ priemė svečius „Kauno švarą“. Pirmas pusfianlio rungtynes rezultatu 91:70 buvo laimėję „Kauno švara“.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė D.Rinkūnas ir sužaidus dvi minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 6:3. Netrukus „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (6:5). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes „Vieningas Kaunas“ pirmavo rezultatu 10:9. Septintą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“ (14:9). Devintą minutę „Kauno švara“ varžovus pasivijo (16:16). Baigiantis ketvirčiui taiklus šeimininkų tritaškis juos išvedė į priekį (19:16).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes komandas skyrė trys taškai (24:21). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“ (32:21). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė devyni taškai (37:28). „Vieningas Kaunas“ dar spėjo surengti spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (45:28). Baigiantis pirmai rungtynių pusei du taiklūs „Kauno švaros“ dvitaškiai paliko varžovams 13 taškų pranašumą (45:32).

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes „Vieningo Kauno“ persvara buvo sumažėjusi iki 10 taškų (46:36). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“ (51:36). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 12 taškų (53:41). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei penkis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“ (58:41). Aštuntą minutę „Kauno švarai“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 13 taškų (58:45). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Vieningas Kaunas“ padidino pranašumą iki 15 taškų (61:46).

Sužaidus dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (63:51). Sužaidus tris minutes rezultatas buvo nepakitęs, o „Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė nerezultatyviai. Trijų minučių atkarpą rezultatu 5:0 laimėjo „Vieningas Kaunas“ (68:51). Septintą minutę varžovų persvarą pamažu pradėjo mažinti „Kauno švara“. Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė 12 taškų (68:56). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (70:58).

“Vieningas Kaunas“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą. Lemiamos rungtynės dėl patekimo į finalą vyks balandžio 28 dieną 20:15 „Kauno švaros“ sporto salėje.

„Vieningo Kauno“ treneris Vilius Vaitkevičius: „Spaudimas šiose rungtynėse buvo didžiausias šį sezoną, sau patiems. Džiaugiuosi pergale. Šiose rungtynėse buvo šiek tiek nerimo, bet beveik visi žaidėjai susirinko. Tai tikrai daug lėmė. Palaikėme aukštą rungtynių tempą, o varžovai kaip visada davė rimtą kovą. Tai tikriausiai yra viena geriausių šios Mažosios taurės komandų, aišku kaip ir mes. Tai įrodo rezultatas – 1:1. Ačiū komandai, ačiū varžovams.“ Paklaustas, kuo skyrėsi pirmos rungtynės nuo šių, treneris atsakė: „Varžovai mums įmetė mažiau tritaškių, jų pataikymas tritaškių buvo šiek tiek prastesnis. Mūsų šiek tiek geresnis. Praeitose rungtynėse tikrai prastai pataikėme iš visų padėčių. Nepasakyčiau, kad praeitose rungtynėse turėjome mažai motyvacijos, bet šiandien visi atėjome tikrai užsivedę, padarėme gerą pradžią. Antrame kėlinyje įgijome dviženklį pranašumą ir nepaleidome pranašumo iki rungtynių pabaigos.“ Paklaustas, kokios mintys apie trečias pusfinalio rungtynes, treneris atsakė: „Aš manau, kad mes rezervų dar tikrai turime ir galime parodyti dar geresnį žaidimą negu iki šiol. Tikiuosi, kad visa tai buvo įsibėgėjimas finišo tiesiojoje, kurią tikimės baigti pakiliom nuotaikom ir pergale.“

Vieningas Kaunas: Arnoldas Rupeika – 18 tšk., Deividas Rinkūnas – 15 tšk. (11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno švara: Martynas Senkus – 14 tšk., Šarūnas Kryžius – 13 tšk., Andrius Gasiūnas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)