Vėjų linija & Garliavos duona vs KMT (55:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 21:49 val., peržiūros: 1322

Gruodžio 22 dieną buvusios "Aukuro" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "KMT". "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo iškovoję vieną pergalę ir šešis kartus buvo pralaimėję. "KMT" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" (4:3). Sužaidus šešias minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" vis dar turėjo vieno taško persvarą (12:11). Septintą minutę spurtą pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona", kurio metu šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (22:11). Per paskutinę minutę "KMT" gynėsi be klaidų, o varžovų persvarą sumažino keturiais taškais (22:15).

Antro ketvirčio pradžioje du taškus pelnė svečiai (22:17). Sužaidus dvi minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo padidinusi persvarą iki devynių taškų (26:17). Baigiantis ketvirtai minutei komandas skyrė 10 taškų (29:19). Prasidėjus penktai minutei spurtą pradėjo "KMT", kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (29:27). Baigiantis šeštai minutei, po ilgesnės pertraukos taškus pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" (30:27). Tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai pirmoje rungtynių pusėje. Per likusį laiką šešis taškus be atsako pelnė "KMT" (30:33).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (32:35). Trečią minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" pasivijo varžovus (35:35), o svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos penkis taškus be atsako pelnė "KMT" (35:40). Devintą minutę komandas vis dar skyrė penki taškai (39:44). Per likusį laiką geriau rungtyniavo "KMT", kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (39:47).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu "Vėjų linijos & Garliavos duonos" tritaškiu (42:47). Trečią minutę šeimininkai sumažino svečių persvarą iki keturių taškų (45:49). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "KMT" (45:55). Antrą ketvirčio pusę taikliu dvitaškiu pradėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" (47:55). Netrukus "KMT" persvara padidėjo iki 12 taškų (47:59). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 13 taškų (48:61). Per likusį laiką "KMT" išsaugojo 12 taškų persvarą (55:67).

"KMT" iškovojo trečią pergalę, o "Vėjų linija & Garliavos duona" pralaimėjo septintą kartą.

"KMT" komandos žaidėjas Mantas Juozulevičius: "Šiandien mums pavyko pasiekti pergalę, nes buvome geriau susižaidę už varžovus". Paklaustas, kaip šiandien komandai sekėsi kovoti po krepšiais su varžovų aukštaūgiais, žaidėjas atsakė: "Esu patenkintas kova po krepšiais. Varžovai turėjo po krepšiu du aukštus gerus žaidėjus, kova su jais buvo sunki. Iš tikro tie du žaidėjai tik ir žaidė pas juos."

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 16 tšk. (16 atk. kam.), Laurynas Varnas – 16 tšk., Vytautas Vaškevičius – 8 tšk.

KMT: Darius Vaitkevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Raimondas Savulis – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Eimantas Šabonas – 11 tšk.

„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)