ACME vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (71:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“

2015 kovo 17 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 975

Kovo 17 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“.

Rungtynes geriau pradėjo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“. Svečiai baigiantis antrai minutei pirmavo rezultatu 0:7. Netrukus pirmus taškus pelnė „ACME“ (2:7). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (6:13). Septintą minutę „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (12:13). Devintą minutę šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (16:15). Visgi baigiantis ketvirčiui „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ taiklus tolimas metimas sugrąžino persvarą svečiams (16:18).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes vieno taško persvarą turėjo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (19:20). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (21:22). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (21:27). Septintą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (26:36). Geriau sužaidę dviejų minučių atkarpą „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (34:38). Per paskutinę minutę „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ išsaugojo keturių taškų pranašumą (36:40).

Pirmas tris trečio ketvirčio minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė keturi taškai (40:44). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus šešias minutes „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė septyni taškai (44:51). Po minutės pertraukėlės šešis taškus be atsako pelnė „ACME“ (50:51). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos svečiai turėjo vieno taško persvarą (52:53). Per likusį laiką „ACME“ pasivijo ir pralenkė varžovus (57:55).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „ACME“ (61:55). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“, o netrukus „ACME“ į tai atsakė taikliu tolimu metimu (64:57). „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pamažu vijosi varžovus. Septintą minutę iš „ACME“ pranašumo liko tik vienas taškas (64:63). Visgi „ACME“ sugebėjo pelnyti penkis taškus be atsako ir likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos padidino persvarą iki šešių taškų (69:63). Per likusį laiką „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nebesugebėjo atkurti intrigos (71:64).

“ACME“ iškovojo pirmą pergalę aštunfinalio serijoje. Antros tarpusavio rungtynės vyks kovo 22 dieną 19:00 „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje.

„ACME“ treneris Jonas Čižauskas paklaustas, kas labiausiai padėjo iškovoti pergalę, atsakė: „Ruošėmės šioms rungtynės. Labai sunkiai jas pradėjome, startinis penketas sužaidė ne taip, kaip galvojau gali sužaisti. Pergalę lėmė tai, kad antroje rungtynių pusėje pakeitėme gynybą ir varžovų žaidėjai pradėjo tiesiog strigti.“ Paklaustas, kodėl rungtynės buvo gana grubios, su daug pražangų, treneris atsakė: „Tokios komandos buvo, mes vieni kitiems labai neparankūs esame. Toks žaidimas grubus buvo, bet mes laimėjome.“ Paklaustas, kokie planai po pirmos pergalės serijoje, treneris atsakė: „Jeigu laimėsime šią seriją, manau, vėliau bus parankesnė komanda. Šio varžovo tikrai labai nenorėjome gauti.“

ACME: Darius Arlauskas – 29 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 18 tšk., Audrius Kmita – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Martynas Kadakauskis – 16 tšk., Egidijus Kumža – 12 tšk. (9 išpr. praž.), Rytis Gasparavičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Nesportišku elgesiu pažymėtose rungtynėse pergalę šventė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:03 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)