Kauno švara vs Baltic Logistic Solutions (67:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą.

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 1146

Antradienį, gruodžio 16 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno švara" ir svečių "Baltic Logistic solutions" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (16:12). Antrame komandos sužaidė lygiai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:27). Trečiame kėlinyje "Kauno švaros" krepšininkai sužaidė geriau ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 8 taškai – (49:41). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki dviženklio ir rungtynės baigėsi rezultatu – (67:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Baltic Logistic Solutions" pelnytais 5 taškais iš eilės, vėliau "Kauno švarai" pavyko pelnyti savo pirmuosius 5 taškus ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas tapo lygus – (5:5). Sužaidus dar apie 4 minutes šeimininkai surengė spurtą – (8:2), po kurio rezultatas buvo – (13:7). Per likusį laiką svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 4 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena laimėta "Kauno švaros" atkarpa – (11:3), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (27:15). "Baltic Logistic Solutions" nesutriko, surengė savo spurtą – (4:12) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė tik 4 taškai – (31:27).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 3 minutes komandas skyrė 5 taškai – (36:31). Vėliau sekė žaidimas atkarpomis. Pirmieji – (6:0) sužaidė šeimininkai, po to sekė svečių – (0:6) atkarpa ir likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas skyrė tie patys 5 taškai – (42:37). Per likusį laiką "Kauno švara" laimėjo dar vieną atkarpą – (7:4) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 8 taškai – (49:41).

Ketvirto kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie sužaidus apie 3 minutes sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų – (53:47). Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis, po kurių skirtumas nepakito – (55:49). Visgi kėliniui įpusėjus šeimininkai padidino skirtumą iki 10 taškų, kurio neišbarstė ir laimėjo rungtynes rezultatu – (67:57).

Po pralaimėtų rungtynių "Baltic Logistic Solutions" ekipos treneris kalbėjo: Šiandieną kaip niekad buvo mūsų mažai, susirinko vos šeši žaidėjai, daugelis žaidėjų išretinti traumų ir ligų. Žaidimas buvo chaotiškas, realiai varžovai buvo verti pergalės."

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Senkus – 14 tšk., Dainius Kazlauskas – 10 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 18 tšk. (26 atk. kam., 6 išpr. praž.), Airtonas Ūsas – 16 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Gediminas Raguckas – 13 tšk.

„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)