KAMS vs DNC Eoltas & ISL Santermita (66:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ išbarstė ketvirtajame kėlinyje turėtą 12 taškų pranašumą ir nusileido „KAMS“ ekipai

2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 00:02 val., peržiūros: 996

Sausio 28 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė "KAMS" (šeimininkai) ir "DNC Eoltas & ISL Santermita" ekipos. Nors rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, tačiau šeimininkai po truputį pasivijo varžovus, ko pasekoje gavosi įtemptos rungtynės. Ketvirtajame kėlinyje "DNC Eoltas & ISL Santermita" vėl buvo išsiveržę į priekį net 12 taškų skirtumu, tačiau "KAMS" ekipa vėl parodė charakterį ir išplėšė pergalę rezultatu (66 – 63).

Rungtynėms prasidėjus kur kas geriau atrodė svečiai. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, jog šios rungtynės bus "vieni vartai". "DNC Eoltas & ISL Santermita" per pirmą pusę kėlinuko buvo išsiveržę į priekį net 15 taškų skirtumu (2-17). Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 6 taškus be atsako ir taip sušvelninti deficitą iki 9 taškų (8 – 17).

Antrasis kėlinukas kiek geriau prasidėjo "KAMS" ekipai. Spurtavę (13-3), jie ilgai netrukus jau buvo priekyje (21-20). Tačiau po to, svečiai vėl pradėjo žaisti kiek geriau ir užbaigę kėlinuką (5-11) atkarpa, ilgosios pertraukos metu priekyje buvo 7 taškais (26 – 33).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje apylygis išsilaikė vos pirmąsias minutes. Vos po kelių žaidimo minučių šeimininkai pradėjo geriau gintis, bei agresyviau pulti. Ko pasekoje spurtavo (11-0) ir vėl išsiveržė į priekį rezultatu (41-40). Kėlinuko pabaiga vis dėl to kiek geriau pasisekė "DNC Eoltas & ISL Santermita" ekipai. Sužaidę atkarpą (2-7), po trijų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu (43 – 47).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo kaip reikiant permainingas. Kėlinio pradžioje svečiai su Pauliumi Valentukoniu priešaky, kaip reikiant spurtavo ir padidino turimą pranašumą iki 12 taškų (48-60). Tačiau tada, šeimininkų puolimas kiek nubluko. Ilgą laiką svečiai nesugebėjo pelnyti nė taško. Tai suteikė "KAMS" ekipai galimybę juos pasivyti, ką jie ir padarė. Spurtavę (13-0) šeimininkai panaikino turėtą deficitą ir išsiveržė į priekį (61-60). Kėlinuko pabaiga buvo gerokai įtempta. Abi komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, ir likus vos 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos svečių ekipa netikėtai prasižengė. Šeimininkų gretose, Henrikas Butkus tvarkingai sumetė abu baudų metimus ir taip padėjo savo ekipai išplėšti sunkią pergalę rezultatu (66 – 63)

KAMS: Laimonas Alionis – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Pavlavičius – 17 tšk. (15 atk. kam.), Henrikas Butkus – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

DNC Eoltas & ISL Santermita: Paulius Valentukonis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Girskis – 15 tšk., Giedrius Bartkus – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

"KAMS" ekipos žaidėjas Justinas Pavlavičius:

Rungtynių pradžioje, kaip visada gal buvom kiek nesusikaupę. Iškovoję gal 4 pergales iš eilės, kiek pervertinom save. Po to grįžom į rungtynes. Aišku, varžovai buvo šiandien labai stiprūs, visos grandys pas juos buvo gerai subalansuotos, tiek aukšti žmonės tiek maži. O šiaip, gal pradėjom kiek per daug žaisti po vieną, ir paprasčiausiai jų pranašumas pradėjo augti. Likau vienas didelis žmogus pas mus, susirinkom daug pražangų labai lengvų. Taigi, rungtynės buvo labai sunkios. Ačiū varžovams už tokią kovą. O tas pasivijimas, tai nežinau, gal sportinis pyktis suveikė. Tiek pergalių buvom pasiekę, gaila buvo pralošt dabar.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ emocingose rungtynėse atsirevanšavo „Callcredit“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)