Omega vs Lietuvos geležinkeliai (56:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 00:46 val., peržiūros: 922

Sausio 16 dieną Ringaudų pradinėje mokykloje įvyko įmonių lygos , reguliariosios mažosios taurės rungtynės tarp "Omega" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinyje geriau ir pajėgiau atrodė svečiai, kurie pirmavo 15:8. Antrame kėlinuke šeimininkai pasivijo varžovus, tačiau persverti rezultato iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos nespėjo – 29:27. Trečiame kėlinuke svečiai neleido šeimininkams įgyti pranašumo ir sugebėjo išsaugoti šiokią tokią persvarą – 41:37. Paskutiniame ketvirtyje "Omega" krepšininkai surengė puikų spurtą ir pasivijo bei aplenkė varžovus. Šeimininkai įgytą persvarą sugebėjo išsaugoti iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 56:52.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 8:2, o netrukus nedidelio spurto 5:0 dėka padidino savo persvarą iki 11 taškų (13:2). Likusią kėlinuko dalį "Omega" krepšininkai laimėjo 6:2 ir sugebėjo šiek tiek aptirpdyti turimą deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių 15:8 pirmavo "Lietuvos geležinkeliai".

Antrojo kėlinuko pradžią šeimininkai pradėjo laimėdami atkarpą 11:2 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį. Deja, persvaros ilgai išlaikyti nepavyko. Pirma, svečiai išlygino rezultatą (19:19), o netrukus ir išsiveržė į priekį. "Omega" sugebėjo išlaikyti savo turimą persvarą iki kėlinuko pabaigos ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 29:27.

Trečiame kėlinuke, kaip ir antrame, tęsėsi apylygis žaidimas ir komandos keitėsi pirmaujančiosios vaidmenimis. Laimėję atkarpą 6:2 šeimininkai pirmavo 33:31. Tada M. Visockio tritaškis sugrąžino "Lietuvos geležinkeliams" persvarą (34:33), kurią kėlinukui baigiantis jie sugebėjo dar šiek tiek padidinti – 41:37.

Paskutinio ketvirčio pradžioje svečiai dar padidino savo persvarą, kuri siekė beveik dviženklę ribą (47:39). Bėgant kėlinukui ir šeimininkams sausai laimėjus atkarpą 9:0, jie ne tik ištirpdė turėtą deficitą, tačiau ir išsiveržė į priekį (48:47). Kėlinukui skaičiuojant paskutiniąsias minutes rezultatas buvo – 49:48 "Lietuvos geležinkelių" naudai. Tada, sužibėjo M. Zubavičius, kuris pataikė du taiklius tritaškius iš eilės ir leido "Omegai" susikrauti nedidelį, tačiau šiokį tokį pranašumą (54:49). Likus žaisti maždaug pusę minutės, svečiai pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (52:54), tačiau jiems netrukus prasižengus, P.Liesis stojo prie baudų metimo linijos. Pataikęs abi baudas, krepšininkas grąžino savo komandai 4 taškų persvarą, kurios užteko iškovoti pergalę rezultatu 56:52.

Po rungtynių, "Omegos" žaidėjas N. Kurklietis sakė: "Pergalę lėmė tvarkinga gynyba paskutiniame ketvirtyje. Susitvarkėme su nervais, nepuolėm į paniką kai atsilikinėjome. Po truputį, po truputį susigrąžinome persvarą ir iškovojome pergalę, kuria labai džiaugiamės"

Omega: Donatas Šliogeris – 16 tšk., Tadas Vaitkevičius – 13 tšk., Povilas Liesis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 20 tšk., Adewole Waheed Lawal – 13 tšk., Povilas Kliauza – 9 tšk.

„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)