ASU & NMA „AgroVIS“ vs KMT (63:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė

2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 19:13 val., peržiūros: 788

Šeštadienį, sausio 31 dieną, ASU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "ASU & NMA AgroVIS" ir svečių "KMT" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pačioje susitikimo pabaigoje atitrūkę aikštės šeimininkai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą ir pasiekti pergalę rezultatu 63:62 (19:12, 15:22, 12:13, 17:15).

Rungtynių pradžioje žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau "KMT" ekipos krepšininkai dar bandė vytis varžovus ir švelninti atsilikimą, tačiau ir toliau solidžiau atrodę "ASU & NMA AgroVIS" ekipos žaidėjai išsaugojo įgytą pranašumą. 19:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje užvirė daug atkaklesnė kova ir abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis. Įpusėjus kėlinukui, po kelių iš eilės sėkmingų atakų, "KMT" rezultatą išlygino ir viskas vėl prasidėjo iš pradžių. 34:34.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko, tačiau neilgam, nes netrukus spurtavę svečių krepšininkai pervėrė rezultatą ir įgijo keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki trečio kėlinuko pabaigos pusę mestų baudos metimų sumetę šeimininkai sumažino savo deficitą iki minimumo. 46:47.

Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir įgijo šešių taškų pranašumą. Šiek tiek vėliau atsibudę "KMT" ekipos krepšininkai bandė vytis, tačiau desperatiški veiksmai nepasiteisino ir pergale džiaugėsi "ASU & NMA AgroVIS" žaidėjai. 63:62.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Rolandas Rakštys kalbėjo: "Šiandien jau tradiciškai žaidžiame antras rungtynes tą pačią dieną, tai, tikriausiai, pirmosiose buvo geras apšilimas. Bet iš tikro, jeigu taip rimtai, čia mes klimpome ir labai sunkiai, labai jautėsi nuovargis".

"ASU & NMA AgroVIS": Aurimas Stanevičius – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Andrius Bagotyrius – 14 tšk.

"KMT": Darius Vaitkevičius – 18 tšk., Raimondas Savulis – 11 tšk. (10 atk. kam., 7 perimt. kam.), Mantas Juozulevičius – 7 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno Grūdai“ įrodė savo pranašumą prieš „ASU & NMA AgroVIS“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)