Kauno švara vs Dentist team (84:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1214

Gruodžio 9 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno švara" ir "Dentist team". Jau po pirmųjų penkių žaidimo minučių paaiškėjo favoritas, rezultatas buvo 15:6 šeimininkų naudai. Per likusias minutes skirtumas dar padidėjo ir po pirmojo kėlinio "Kauno švara" jau turėjo dviženklį pranašumą (19:9). Antrajame kėlinyje vedini A.Žotkevičiaus svečiai priartėjo per 10 minučių sumažindami atsilikimą iki 8 taškų (34:26) Trečiajame kėlinyje šeimininkai visiškai panaikino intrigą laimėdami kėlinį rezultatu 25:17. Ketvirtajame kėlinyje komandos atsipalaidavo ir surinko daug taškų, nuo to skirtumas beveik nepakito ir rezultatu 84:69 pergalę šventė "Kauno švara".

Pirmajame kėlinyje tiksint 3 rungtynių minutei įvyko mačo lužis, šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako, įsiveržė į priekį ir užsitikrino gana saugų pranašumą. Vieną klaidą per šį kėlinį padarę "Kauno švara" žaidėjai per likusį kėlinio laiką lėtai bet didino pranašumą ir jau besibaigiant kėliniui stabiliai išlaikė dviženklį pranašumą. 19:9

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, "Dentist team" į priekį vedė A.Žotkevičius pelnęs 10 taškų, "Kauno švara" žaidė komandiniais veiksmais paremtą krepšinį, tačiau šiame kėlinyje teko pripažinti varžovų lyderio pranašumą. Šį kėlinį svečiai laimėjo rezultatu 15:17, tai atsitiko dėl padidėjusio šeimininkų klaidų skaičiaus, bei visų pramestų 8 tritaškių. Svečiai per antrą kėlinį taip pat neįmetė tritaškio, tačiau bandė tik vieną kartą. Prieš antrąją rungtynių pusę rezultatas buvo 34:26.

Trečiajį kėlinį šeimininkai pradėjo oponentus nubausdami dviem tritaškiai metimais ir sugrąžindami turėtą praanšumą. Su kiekviena minute skirtumas tik didėjo ir jau ties 10 minute pasiekė 16 taškų riba kuri reiškė, kad intrigos šiandien nebebus. Visose rugntynėse netrūko pražangų, tai buvo taip pat vienas iš esminių rodiklių nulėmusių šeimininkų pergalę, jie turėjo didesnę žaidėjų rotacija.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tris metimus pataikė K.Matukaitis tačiau to nepakako sukurti stebuklui. Protingai sužaidę paskutinį kėlinį šeimininkai užtikrintai laimėjo rezultatu 84:69

Po rungtynių "Dentist team" treneris R.Krasnickas sakė: Nesu patenkintas dabartiniu komandos žaidimu, daug klydome, atlikome neapgalvotų metimų. Šiandien varžovai buvo stipresni, mes stengsimės vėliau pasirodyti daug geriau.

Kauno švara: Martynas Senkus – 26 tšk., Titas Kažemėkas – 16 tšk., Šarūnas Kryžius – 14 tšk., Mykolas Brusokas – 10 tšk.

Dentist team: Arūnas Žotkevičius – 17 tšk. (10 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 15 tšk., Donatas Stasaitis – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Marciukass2014 gruodžio 10 d., 07:04 val.
Kuris ten tau pasirode, kad P.Kleiza? Zaide visi tie kurie ir yra registruoti. Apsirikai.
RaukDanti2014 gruodžio 09 d., 23:51 val.
*juokelis :)
RaukDanti2014 gruodžio 09 d., 23:46 val.
Gal galima organizatorių paprašyti trumpo komentaro, kodėl "Švaros" komandoje žaide P. Kleiza, kurio net nėra sudėtyje, kito žaidėjo pavarde?
Ačiū.
„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Dentist team“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Dentist Team“ pasiekė pergalę įspūdinga persvara (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)