Chemcentras vs DNC Eoltas & ISL Santermita (57:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ iškovojo sunkią pergalę

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 829

Antradienį, gruodžio 16 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos, antrojo etapo kova tarp "Chemcentras" (šeimininkai) ir "DNC Eoltas & ISL Santermita" (svečiai) komandų. Nors svečių susirinko tik penki, tačiau tai nesutrukdė jiems pirmauti didžiąją rungtynių dalį. Visgi, ketvirtajame kėlinyje pasijautė žaidėjų nuovargis ir per lemiamą ketvirtį jie tesukrapštė 6 taškus ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis pralaimėjo "Chemcentrui".

Rungtynės prasidėjo gan greitomis komandų atakomis. Sužaidus vos kelias rungtynių minutes, komandos buvo įmetusios jau po 12 taškų. Visgi, likusią kėlinuko dalį komandoms geriau sekėsi apsiginti nuo varžovų atakų, negu, kad patiems sėkmingai užbaigti atakas. Svečiai kėlinuką užbaigė pataikydami keturis dvitaškius, tuo tarpu šeimininkai atsakė dviejais dvitaškiais ir po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo nuo savo varžovų – 16:20. Antrąjį ketvirtį gan sėkmingiau pradėjo "Chemcentras" sumažindami atsilikimą iki minimumo, tačiau du tolimi "DNC Eoltas & ISL Santermita" komandos metimai pasiekė tikslą ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 taškų. Visgi, šeimininkai surezgė sėkmingą atkarpą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinuką užbaigė svečių komandos žaidėjas K.Meiliūnas, kuris pelnė du taškus su pražanga bei realizavo baudos metimą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 31:33.

Trečiąjį ketvirtį kur kas energingiau pradėjo svečiai – J.Demenius pataikė du tolimus metimus, T.Každailis pridėjo dvitaškį ir komandas skyrė jau 10 taškų. M. Kudirkos ir A. Gagiškio pastangomis šeimininkai spurtavo 15:4 ir įgavo minimalų pranašumą prieš pasibaigiant trečiajam ketvirčiui, tačiau E.Sliežauskas pataikė dvitaškį ir sugrąžino "DNC Eoltas & ISL Santermita" komandai minimalų pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas 46:47. Lemiamas rungtynių kėlinys rezultatyvumu nespindėjo. "Chemcentras" šį kėlinį pradėjo 6:0 atkarpa, į kurią svečiai atsakė tokia pačia atkarpa ir likus žaisti mažiau nei minutei svečiai išlaikė minimalų pranašumą. Visgi, likus 18-ai sekundžių, šeimininkų žaidėjas S.Kepežinskas įmetė du taškus su pražanga – baudos metimas buvo taiklus – ir išvedė savo komandą į priekį. Kitoje aikštelės pusėje K. Meiliūno dvitaškis skriejo pro šalį, o kamuolį atsikovojęs S.Kepežinskas dar įmetė du baudos metimus ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse. Tas pats S.Kepežinskas per šį ketvirtį pelnė 9 iš komandos 11 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 57:53.

Chemcentras: Mantas Kudirka – 29 tšk., Saulius Kepežinskas – 13 tšk., Audrius Gagiškis – 9 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Julius Demenius – 13 tšk., Karolis Meiliūnas – 11 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Tomas Jonkus ("Chemcentras"):
"Pergalę lėmė aišku ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Varžovai buvo tik penkiese, nepilnos sudėties. Antras varžybas iš eilės tampomės su penkiais atėjusiais priešininkais, bet ačiū Dievui šįkart pavyko laimėt. Ir truputį toks gal atsigavimas pavyko dėka greitų atakų, ypač pabaigoje ketvirto kėlinio, nes to prašiau visas varžybas, bet svarbiausia pavyko laimėt. O šiaip yra pakolkas sunku – turim daug problemų, reik truputį aktyviau ir protingiau žaist ir daryt mažiau klaidų."

Esmiraldas Sliežauskas ("DNC Eoltas & ISL Santermita"):
"Galvojom, kad bus sunkiau. Susirinkom vos vos penkiese, galvojom, kad net bus 0:20. Varžovai stiprūs, turi porą lyderių, gerai žaidžia. Manau, kad pagal galimybes gerai sužaidėm ir gaila, kad nepavyko išplėšt pratęsimo. Gal pratęsime būtų kažkas pavykę, bet dabar sveikinu varžovus su pergale."

„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2015 vasario 17 d., antradienis, 00:08 val.)Kietos kovos atomazgoje ‒ „Baubilo“ pergalė (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:45 val.)