KTU vs Celsis (56:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 16:55 val., peržiūros: 1089

Sekmadienį KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KTU" (šeimininkai) ir "Celsis" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko atkakli kova ir nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumą, tačiau ketvirtajame kėlinyje "Celsis" užtikrinčiau sužaidė visą ketvirtį ir iškovojo pergalę, rezultatu – 56:65.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai ,kurie po kelių minučių įgijo 6 taškų pranašumą ( 8:2), tačiau "Celsis" susitvarkė su gynybą ir apmažino skirtumą iki dviejų taškų. Toliau svečiai surengė porą greitų atakų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:13). Vis dėlto, paskutinėmis sekundėmis taiklus A.Kilio dvitaškis metimas leido šeimininkams įgyti minimalų pranašumą – 14:13.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus du taiklūs I.Krukonio tritaškiai metimai svečius išvedė į priekį ( 16:21). Po minutės pertraukėlės "KTU" ekipos puolimas atsigavo ir pavyko išlyginti rezultatą. Toliau "Celsis" vedamas I.Krukonio pavyko per keletą minučių atitrūkti nuo varžovų ir įgyti 7 taškų pranašumą ( 26:33). Paskutinę ataką "KTU" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų. Rezultats prieš ilgąją pertrauką -28:33.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Abiems komandos sunkiai sekėsi surengzti rezultatyvias atakas. Vis dėlto, "KTU" žaidėjai pirmieji susitvarkė su puolimu ir išlygino rezultatą ( 37:37). Toliau "Celsis" sunkia sėkesi rinkti taškus, o šeimininką persvėrė rungtynių eigą į savas rankas. Vis dėlto, šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumą ir prieš paskutinį kėlinuką turėjo tik vieno taško atotrūkį. Rezultatas – 43:42.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "KTU" tiesiog užstrigo svečių gynybos gniaužtuose, o tu pasinaudoję "Celsis" laimėjo kėlinuko pradžią 17:5 (48:59). Šeimininkai dar bandė gelbėtis iš situacijos tolimais metimais, tačiau jie skriedavo pro šalį. "Celsis" iškovojo pergalę, rezultatu – 56:65.

J.Sindaras (Celsis):

"Antroje pusėje apšilome ir pajautėme, kaip žaisti prieš tokią komandą. Lygiavertės abi komandos buvo. Mūsų lyderis, I.Krukonis, labai stabiliai sužaidė pirmą ir antrą pusę rungtynių. Kai pradėjo dvigubinti gynybą prieš jį, tada kiti ketvirtame kėlinyje patraukė komandą. Pergalę skiriame savo treneriui, kuris Austrijoje slidinėja. Gražus žaidimas."

KTU: Antanas Kilas – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Gražvydas Visockas – 14 tšk., Vidas Raudonis – 10 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 16 tšk., Audrius Bartkus – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)