Sanitex vs Restauratoriai & Hausa (47:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 23:46 val., peržiūros: 1070

Sekamdienį J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitko "Sanitex" (šeimininkai) ir "Restauratoriai & Hausa" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau "Restauratoriai & Hausa" ekipa trečiajame kėlinukyje įspūdingai spurtavo ir susikrovė saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas – 47:65.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 6:6), tačiau po dviejų tritaškių metimų "Restauratoriai & Hausa" ekipa įgijo trijų taškų pranašumą ( 9:12). Svečiai demonstravo gerą gynybą prieš varžovus, bet patys neblizgėjo puolime. Vis dėlto, per likusias minutes "Restauratoriai & Hausa" komanda padidino pranašumą iki 7 taškų. Rezultatas - 10:17.

Antrąjį ketvirtį "Sanitex" pradėjo užtikrintai ir sumažino skirtumą iki minimalaus ( 18:19). Svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo ir P.Mickūno pastangomis atstatė 5 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės "Sanitex" pademonstravo kietą gynybą ir neleido pelnyti varžovams daugiau nei taško šiame kėlinyje, o patys laimėjo 12:0 atkarpą. "Sanitex" prieš ilgąją pertrauką pirmavo 7 taškais – 30:23.

Prasidėjus trečiam kėlinukui "Sanitex" padidino pranašumą iki 8 taškų, tačiau sužaidus porą minučių šeimininkų puolimas ir gynyba tiesiog subyrėjo, o tuo pasinaudoję "Restauratoriai & Hausa" komanda laimėjo atkarpą net 18:2, kur tai leido įgyti 8 taškų pranašumą - 36:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Sanitex" toliau neatrado savo žaidimo, o "Restauratoriai & Hausa" padidino atotrūkį iki 13 taškų, o po dviejų taiklių Povilo Mickūno tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 21 taško ( 42:63). Per likusias dvi minutes šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą iki 18 taškų. Galutinis rezultatas – 47:65.

Sanitex: Paulius Stankūnas – 9 tšk., Nerijus Vaitkevičius – 8 tšk., Giedrius Katliorius – 8 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 24 tšk., Augustas Mikalonis – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Juris Goštautas – 9 tšk.

"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67) (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)Stebuklingai atsitiesiusiems „Restauratoriams & Hausai“ pergalę atnešė Jono Snūdaičio dvitaškis (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:23 val.)