Ryterna vs LSMU VA & Statybų vizija (62:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 1241

Balandžio 8 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „LSMU VA & Statybų viziją“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (6:2). Penktą minutę „LSMU VA & Statybų vizija“ varžovus pasivijo (6:6). Įpusėjus devintai minutei šeimininkai buvo priekyje rezultatu 11:9. Visgi kėlinio pabaigoje „LSMU VA & Statybų vizija“ surengė spurtą. Po trijų iš eilės taiklių svečių metimų jiems pavyko įgyti septynių taškų pranašumą (11:18).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo „LSMU VA & Statybų vizija“. Gan nesunkiai rinkdami taškus svečiai per pirmas dvi ketvirčio minutes padidino pranašumą iki 13 taškų (13:26). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna“. Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako, o dar labiau prisivyti varžovus jiems trukdė netaiklūs baudų metimai (19:26). Penktą minutę penkis taškus be atsako pelnė „LSMU VA & Statybų vizija“, po kurių komandas skyrė 12 taškų (19:31). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (23:34). Per likusį pirmos rungtynių pusės laiką penkis taškus be atsako pelnė „LSMU VA & Statybų vizija“ (23:39).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes „LSMU VA & Statybų vizija“ gynėsi be klaidų, o savo persvarą padidino taikliu tolimu metimu (23:42). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (31:42). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du tritaškius pataikė „LSMU VA & Statybų vizija“, o sužaidus šešias minutes „Ryterna“ paprašė minutės pertraukėlės (31:48). Po jos geriau rungtyniavo šeimininkai. Jie pelnė devynis taškus be atsako, o likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (40:48). Per likusį laiką „LSMU VA & Statybų vizija“ padidino persvarą iki 11 taškų (42:53).

Trečią ketvirto kėlinio minutę „Ryterna“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (46:55). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė septyni taškai (53:60), o minutės pertraukėlės paprašė „Ryterna“. Sekančias dvi minutes komandos nesugebėjo pelnyti taškų, o pirmi taškus baigiantis septintai minutei pelnė „LSMU VA & Statybų vizija“ (53:61). Į tai „Ryterna“ atsakė dviem taikliais metimais (58:61). Likus minutei komandas skyrė penki taškai (58:63). Po minutės pertraukėlės tritaškį su varžovo pražanga pataikė Darius Špakauskas (62:63). „Ryterna“ apsigynė, bet varžovų pražangą išprovokavęs Gintaras Rinkevičius nesugebėjo pataikyti baudos metimų (62:63). Per likusį laiką „Ryternos“ atakos baigdavosi klaidomis arba netaikliais metimais, o baudų metimus pataikę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę rezultatu 62:67.

„LSMU VA & Statybų vizija“ serijoje iškovojo pirmą pergalę. Antros ketvirtfinalio rungtynės vyks balandžio 13 dieną LSMU VA sporto salėje.

„LSMU VA & Statybų vizijos“ treneris Marius Petrauskas: „Turėjome nemažą persvarą po dviejų kėlinių, bet ją iššvaistėme. Varžovai ne veltui reitinge užėmė pirmą vietą. Rungtynių pabaigoje varžovai išlygino rezultatą, bet geras žaidimas ir sėkmė lėmė pergalę.“ Paklaustas, kodėl žaidimas pasikeitė antroje pusėje, gal komanda pavargo, treneris atsakė: „Suoliuką turėjome nemažą, bet pagrinde žaidė septyni žaidėjai. Šiek tiek atsipalaidavome manau. Tai parodo, kad kai komanda 20 taškų laimi atsipalaiduoti nereikia.“ Paklaustas, kiek įtakos tolimesniai serijai turės ši pergalė, treneris atsakė: „Manau ši pergalė nieko nereiškia, ją braukiame ir sekančios rungtynės prasidės iš naujo. Aišku, sieksime pergalės.“

„Ryternos“ treneris Gintaras Kamarauskas: „Mums visada tokios ilgos pertraukos tarp rungtynių būna ne į naudą. Lino Juknio dėka mes tris savaites nežaidę. Toks vaizdas, kad geriau kažkam pralaimėti, kad turėtum daugiau rungtynių. Aš savo nuomonę išsakiau ir Esmiraldui. Kodėl mes nežaidėme praeitą trečiadienį, tai ir šiandien dar nesuprantu. Vieniem duoda pailsėti vietoje to, kad galėtų žaisti. Šiandien žaidime trūko taiklių metimų. Tos praleistos trys savaitės be rungtynių duoda savo. Poilsis ir velykos buvo ne į naudą.“ Paklaustas, kas pabudino komandą po ilgosios pertraukos, treneris atsakė: „Pabudino azartas kovoti iki galo. Šiandien nekrito nei tritaškiai, nei dvitaškiai, o apie baudų metimus iš viso nešneku. Jei baudas būtume sumetę būtume laimėję.“

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 20 tšk. (13 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 11 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Tautvydas Švedas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 15 tšk., Antanas Macys – 11 tšk. (15 atk. kam.)

„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)