Jaunalietuvių sporto organizacija vs KMT (73:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1320

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, Kauno sporto mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių D pogrupio rungtynės tarp vietos "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ir svečių "KMT" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštės šeimininkai ėmė triuškinti varžovus, ko pasekoje iškovojo pirmą pergalę bei paliko "KMT" ekipą neparagavusią pergalė skonio. 73:47 (26:4, 20:12, 17:12, 10:19).

Jau pačioje rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai spurtavo ir atitrūko nuo varžovų. "KMT" savo taškų sąskaitą atidarė beveik įpusėjus pirmam kėlinukui, o, tuo tarpu, "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir toliau nemažino apsukų, ko pasekoje skirtumas tarp komandų po pirmojo kėlinuko siekė net 22-u taškus. 26:4.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipos žaidėjų puolimas kiek pagyvėjo, tačiau, nepaisant to, "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir toliau rengė sėkmingas atakas vieną po kitos, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką jų persvara siekė jau net trisdešimt taškų. 46:16.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje labai ryškiai nepasikeitė, tik "KMT" ekipos krepšininkai ėmė šiek tiek geriau rungtyniauti puolime. Nors trečiojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai ir toliau sėkmingai didino persvarą, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau sužaidę svečiai nežymiai sumažino atsilikimą. 63:28.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau abi komandos nesiruošė nė kiek atsipalaiduoti ir toliau rengė rezultatyvius išpuolius. Jau įprastai sėkmingiau pradžioje žaidę "Jaunalietuvių sporto organizacijos" vyrai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, tačiau rungtynių pabaigoje spurtavę svečiai sugebėjo atsilikimą bei pralaimėti ne tokiu triuškinančiu skirtumu. 73:47.

Po rungtynių nugalėtojų trenerio pareigas ėjęs Marius Širvaitis kalbėjo: "Aš nežinau kaip jie susirinko, bet mes šiandien nebuvome pačios stipriausios sudėties. Dar mums labai trūko mūsų trenerio Vytauto Mikuckio, be kurio mes jau antras rungtynes žaidėme, tai, manau, kaip be trenerio, tai tikrai gerai sužaidėme. Trūko dar poros pagrindinių žaidėjų, nors šiandien ir taip gerai sužaidėme. O šiaip, manau, buvome jaunesni ir greitesni. Sėkmės varžovams".

"Jaunalietuvių sporto organizacija": A. Aleknavičius – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Klimavičius – 15 tšk., Marius Širvaitis – 10 tšk.

"KMT": Darius Vaitkevičius – 12 tšk., Arvydas rudžianskas – 12 tšk., Vitalijus Ruselevičius – 6 tšk.

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:53 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neatsilaikė prieš „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:58 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)