Restauratoriai & Hausa vs LSMU VA & Statybų vizija (59:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 928

Gruodžio 14 dieną, sekmadienį, KTK salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antrojo etapo dvikova tarp savo aikštėje žaidusios "Restauratorių & Hausa" ekipos ir "LSMU VA & Statybų Vizijos" krepšininkų.

Susitikimo pradžioje ekipos kurį laiką žengė koja kojon, bet pirmoje ketvirčio pusėje "Restauratoriai & Hausa" surinko 5 taškus be atsako ir atitrūko rezultatu 9:4. Rezultatyvios J.Goštauto atakos leido aikštės šeimininkams išlikti priekyje, tačiau "LSMU VA & Statybų Vizija" taip pat nesnaudė ir tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms gražino pusiausvyrą (15:15). Per likusį laiką prie baudų metimo atžymos dar stojo A.Mikalonis ir šio krepšininko taiklus metimas leido "Restauratoriams & Hausai" laimėti pirmąjį ketvirtį minimaliu skirtumu – 16:15.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus ir vyko atkakli kova taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui rezultatas dar buvo lygus (21:21), bet antroje kėlinio pusėje susitikimo vadžias perėmė "LSMU VA & Statybų Vizija". Svečių spurtas 0:8 leido jiems atitrūkti į priekį (23:29) ir susikrautą persvarą "LSMU VA & Statybų Vizija" išlaikė savo rankose iki švilpuko, skelbiančio antrojo kėlinio pabaigą – 25:31.

Po didžiosios pertraukos komandos kelias minutes žengė koja kojon ir taškus rinkosi vienodu tempu. Tai leido svečiams išlikti priekyje, bet tuo varžovai leido pasidžiaugti tik pirmoje kėlinio pusėje. Vėliau įsismagino "Restauratorių & Hausos" snaiperis J.Rajackas, kuris per paskutines kelias minutes smeigė tris tritaškius ir buvo vienas iš pagrindinių kaltininkų to, jog rungtynių svarstyklės vėl pakeitė kryptį. Paskutinę kėlinio atkarpą rezultatu 11:1 laimėję aikštelės šeimininkai, perėmė pirmaujančiųjų estafetę ir prieš lemiamą dvikovos dalį džiaugėsi 4 taškų atotrūkiu – 46:42.

Ketvirtojo kėlinio starte dar vieną tritaškį pridėjo V.Kalesnikas (49:42), o netrukus 5 taškus pridėjo ir M.Veršinskas ir įpusėjus kėliniui "Restauratoriai & Hausa" įgijo dviženklę persvarą (54:44). Pora "LSMU VA & Statybų Vizijos" taiklių tolimų metimų prikėlė viltis atsitiesti (56:50), tačiau rungtynių finiše prikelti intrigos svečiams nepavyko ir "Restauratoriai & Hausa" įtvirtino nelengvą pergalę rezultatu 59:50.

Vygintas Kalesnikas ("Restauratoriai & Hausa"):

"Sunkios rungtynės buvo. Kažkaip ištempėm pabaigoje. Varžovai ne visi susirinko – tik šešiese. Tas mums manau irgi padėjo pasiekti pergalę. Mūsų centrai šiandien gerai pasirodė, o aš tik minimaliai."

"LSMU VA & Statybų Vizija" dvikovos nekomentavo.

"Restauratorių & Hausos" gretose pirmaisiais smuikais griežė M.Veršinskas (15 tšk., 11 atk. k.), J.Rajackas (13 tšk., 7 atk. k.), J.Goštautas (12 tšk., 15 atk. k.) ir J.Snūdaitis (10 tšk.).

"LSMU VA & Statybų Vizijos" komandoje išsiskyrė M.Petrauskas (13 tšk.), V.Babrauskas (13 tšk., 8 atk. k.), A.Macys (11 tšk., 9 atk. k., 2 bl.) ir T.Švedas (7 tšk., 10 atk. k.).

"Restauratoriai & Hausa" antrajame "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių etape pasiekė antrąją pergalę ir žengia be klūptelėjimų (2-0). "LSMU VA & Statybų Vizija" šiame mače pradėjo savo pasirodymą antrajame etape (0-1).

„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:00 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Stebuklingai atsitiesiusiems „Restauratoriams & Hausai“ pergalę atnešė Jono Snūdaičio dvitaškis (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)