LSMU VA & Statybų vizija vs ASU & NMA „AgroVIS“ (80:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 1000

Lapkričio 28'ą diena, 17:45h, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės tarp „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipų. Nors rungtynių pradžioje kova ir buvo lygi, tačiau kiek vėliau šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų, taip vis labiau didindami turimą pranašumą. Nors ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė nei daug nei mažai – 17 taškų, tačiau viskas šiose varžybose jau buvo aišku. „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (80 – 59)

Rungtynėms prasidėjus, sunku buvo įvardinti stipresnę komandą. Abi ekipos žaidė taškas į tašką ir ganėtinai neblogai gynėsi. Šį nerezultatyvų kėlinuką 2 taškų persvara laimėjo šeimininkai (14 – 12)

Antrasis kėlinukas buvo kur kas judresnis. Aikštelėje įsižiebė daugiau gyvybės ir greitų atakų. Tai puikiai pasimatė ir rungtynių protokole, nes buvo pelnoma daugiau taškų. Nors svečiai ir neblogai priešinosi, tačiau šeimininkai labai po truputį vis labiau atitoldavo nuo svečių. Kėlinukui pasibaigus, šeimininkų persvara jau buvo beveik dviženklė (36 – 27)

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai nieko nelaukę šovė į priekį. Atkarpą sužaidę (8-2), „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipos krepšininkai susikrovė jau 16 taškų pranašumą (56-39). Ir nors svečiai atsakė panašiai, sumažinę pranašumą iki 8 taškų, tačiau kėlinuko galas visgi geriau susiklostė šeimininkams. Uždarę kėlinuką dar vienu spurtu (9-2), po trijų kėlinių šeimininkai priekyje buvo rezultatu (56 – 39)

Paskutinio kėlinuko pradžioje, šeimininkų turimas 17 taškų pranašumas, iškarto pavertė šį ketvirtį tiesiog formalumu. Bent jau taip atrodė aikštelėje. Abi komandos rodės pamiršo kaip gintis. Daug greitų atakų ir nemažai "patingėjimų" grįžti į gynybą, nulėmė tai, jog šeimininkams vargti daugiau nebeteko. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (80 – 59)

LSMU VA & Statybų vizija: Tomas Žvaliauskas – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Vaidas Babrauskas – 17 tšk.

ASU & NMA „AgroVIS“: Danas Laurinavičius – 23 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Rudaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 8 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)