Ryterna vs Sweco (86:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę išsaugoti „Ryternos“ ekipai

2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 1034

Vasario 11 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Ryterna" (šeimininkai) ir "Sweco" (svečiai). Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė ir pasiektas net 21 taško pranašumas leido saugiai jaustis šeimininkams, tačiau "Sweco" krepšininkai pademonstravo charakterį ir sumažino atsilikimą vos iki 3 taškelių. Vis tik tai kainavo per daug jėgų ir dar kartelį spurtavę "Ryternos" žaidėjai išsaugojo pergalę savo rankose 86:74.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, puikus taiklumas ir mažas klaidų skaičius leido jiems per 5 minutes surinkti net 17 taškų ir pirmauti 11 taškų skirtumu. Vis tik netrukus pertraukėlės paprašė "Sweco", nuo to momento svečiams pavyko gerokai pagerinti savo gynybą, o patiems daug sėkmingiau puolant intriga sugrįžo ir rezultatas tapo lygus. Tiesa, lygus žaidimas išsilaikė labai neilgai ir "Ryterna" dar kartą spurtavo. Labai sėkmingai atakuodami iš toli jie nesunkiai nutolo, o tiesiog fantastiškai sužaista antrojo kėlinuko pabaiga leido pasiekti ir rekordinį – 21 taško pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 51:30.

Antroje rungtynių dalyje "Ryternos" puolimas gerokai sulėtėjo, žaidėjai pradėjo vis dažniau klysti, o skirtumas po truputį tirpo. Nepastebimai artėdami "Sweco" žaidėjai ir patys ėmė tikėti, jog niekas dar nėra prarasta, kol galiausiai sunkus jų darbas pasiteisino ir komandas jau skyrė mažiau nei 10 taškų. Svečiai nesustojo, rungtynėms artėjant į pabaigą pavyko sugražinti intrigą ir sumažinti atsilikimą vos iki 3 taškelių. Tačiau tai buvo viskas. Darbas gynyboje turėjo per didelę kainą ir pražangos privertė pasisaugoti, "Ryterna" sugebėjo išlipti iš duobės, netrukus susigražino dešimties taškų persvarą ir finišavo laimėdami rungtynes rezultatu 86:74.

Nugalėtojų komandos komentaras po pergalės: "pirmoje rungtynių dalyje pavyko pasiekti nemažą pranašumą, bet būtent tai ir sutrugdė gerai sužaisti po ilgosios pertraukos, krepšininkai per anksti patikėjo pergale, atsipalaidavo."

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 17 tšk., Modestas Šidlauskas – 13 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Milūnas – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Darius Špakauskas – 11 tšk.

Sweco: Marius Liepa – 23 tšk., Arunas Giedraitis – 22 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Malinauskas – 14 tšk., Julius Jasaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Sweco“ komanda nusileido, namų tvirtovę gynusiai, „Kauno tiltai“ ekipai. (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67) (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)