LSMU VA & Statybų vizija vs Karo medicinos tarnyba (96:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“

2013 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 1381

2013-11-03 "Veterinarijos sporto salėje" įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "LSMU VA & Statybų vizija"(šeimininkai) ir "Karo medicinos tarnyba"(svečiai). Pirmajame kėlinyje kaip lygi su lygiais kovojusi "Karo medicinos tarnyba" per antrąjį ketvirtį atsiliko 20 taškų skirumu. "LSMU VA & Statybų vizija" toliau vis didino savo ekipos pranašumą, o rungtynes laimėjo 48 taškų skirtumu – 96:48(17:14, 27:10, 33:9, 19:15).

Pirmajame ketvirtyje pirmuosius taškus pelnė šeimininkai, svečiai atsakė tuo pačiu, įmesdami dvitaškį. Toliau abi komandos apsikeitė taikliais metimais, rezultatas lygus 4-4. "Karo medicinos tarnybos" žaidėjas A.Rudžianskas taikliai metė iš toli, du taškus pridėjo D.Vaitkevičius. 9:4 į priekį išsiveržė svečiai. Šeimininkai spurtavo 6:0 ir persverė rezultatą savo komandos naudai – 10:9. A.Rudžianskas svečiams įmetė antrą tritaškį ir 12:10 "Karo medicinos tarnybos" naudai. "LSMU VA & Statybų vizija" įmetė 5 taškus iš eilės, ir jie priekyje 15:12. Svečių komandos kapitonas M.Zapalis pataikė dvitaškį, sumažino atsilikimą iki minimumo, bet G.Davidavičius iš "LSMU VA & Statybų vizijos" sumetė du baudos metimus, ir pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 17:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo "LSMU VA & Statybų vizijos" dvitaškiu, svečiai atsakė taip pat dvitaškiu su baudos metimu. Toliau sekė šeimininkų dvitaškis su bauda ir dar vieną baudos metimą iš dviejų pataikė M.Juozulevičius. Šeimininkai nutolo 23:17. "Karo medicinos tarnybos" žaidėjas M.Zapalis įmetė dvitaškį, o "LSMU VA & Statybų vizija" pelnė 4 taškus, ir rezultatas 27:19 šeimininkų naudai. Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, M.Juozulevičius iš dviejų baudos metimų pataikė tik vieną, o šeimininkai toliau sėkmingai atakavo krepšį, pelnė 11 taškų be atsako ir atitrūko net 18 taškų skirtumu – 38:20. "Karo medicinos tarnyba" per likusį antrojo kėlinio laiką sugebėjo įmesti tik 4 taškus, o "LSMU VA & Statybų vizija" įmetė 6 taškus ir kėlinį laimėjo 20 taškų persvara – 44:24.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau rinko taškus, ir persvara padidėjo iki 31 taško – 55:24. Svečiams pirmus taškus trečiajame kėlinyje įmetė E.Šabonas, bet "LSMU VA & Statybų vizija" vėl sėkmingai atakavo krepšį ir atitolo 61:26. Svečiams taškus vėl pelnė E.Šabonas, įmesdamas du baudos metimus. Šeimininkai be pasipriešinimo surinko dar 6 taškus, ir rezultatas 67:28. "Karo medicinos tarnybai" dvitaškį įmetė D.Vaitkevičius, tritaškį pelnė komandos kapitonas M.Zapalis, ir tai buvo paskutiniai jų pelnyti taškai trečiajame kėlinyje, o "LSMU VA & Statybų vizija" įmetė dar 8 taškus ir kėlinį laimėjo 44 taškų skirtumu – 77:33.

Ketvirtajame ketvirtyje tritaškį svečiams įmetė A.Rudžianskas, dvitaškį – M.Juteika, sumažino skirtumą iki 38 taškų, bet šeimininkai ir paskutiniajame kėlinyje taikliai atakavo krepšį, įmetė 8 taškus, persvara išaugo iki 47 taškų – 85:38. Įpusėjus ketvirčiui abi ekipos taikliai atsakydavo į priešininkų metimus, svečiai per tą laiką surinko 10 taškų, o šeimininkai – 11. Rungtynės baigėsi 48 taškų skirtumu. 96:48 "LSMU VA & Statybų vizija" šventė pergalę.

"LSMU VA & Statybų vizija": Tomas Grigas – 24 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Žvaliauskas – 15 tšk., Tautvydas Švedas – 13 tšk., Giedrius Babrauskas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

"Karo medicinos tarnyba": Marius Zapalis – 14 tšk., Arvydas Rudžianskas – 11 tšk. (6 perimt. kam.), Darius Vaitkevičius – 8 tšk.

„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Restauratoriai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „LSMU VA Statybų Vizija“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pranoko „LSMU VA & Statybų vizija“ ir šventė pergalę (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:50 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Karo medicinos tarnyba“ įveikė „LESTO“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)