KTU vs Kauno energija (89:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“

2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 15:00 val., peržiūros: 1065

Kovo 9 dieną "KTU statybos ir architektūros" fakulteto sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "KTU" priemė svečius "Kauno energiją". "KTU" buvo iškovoję šešias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Kauno energijos" sąskaitoje buvo septynios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes "Kauno energija" pirmavo rezultatu 4:2, o "Kauno energija" paprašė minutės pertraukėlės. Penktą minutę L. Mikalausko tritaškis į priekį išvedė svečius (6:8). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "KTU" (11:8). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (14:12), o netrukus šeimininkų persvara šoktelėjo iki septynių taškų (19:12). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (21:15).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "KTU" persvara padidėjo iki 10 taškų (25:15). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė "Kauno energija" (25:20). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus keturioms minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (31:27). Septintą minutę penkis taškus iš eilės pelnė "KTU" (36:27). Aštuntą minutę šeimininkų persvara šoktelėjo iki 12 taškų (42:30). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes "Kauno energija" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (42:32).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė septyni taškai (45:38). Dar po trijų minučių "KTU" buvo priekyje rezultatu 49:45. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "KTU" persvara pradėjo augti. Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (55:45). "Kauno energijai" retai pavykdavo pralaužti varžovų gynybą, o per likusį ketvirčio laiką "KTU" persvara išaugo iki 15 taškų (64:49).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. "KTU" daugiausia taškus rinko baudų metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 15 taškų (73:58). Įpusėjus kėliniui "KTU" paprašė minutės pertraukėlės (78:62). Kėlinio viduryje sėkmingai "KTU" komandoje žaidę A.Kilas ir K.Baltakys gavo penktas asmenines pražangas. Be jų likusį laiką žaidę aikštės šeimininkai išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 89:72.

"KTU" iškovojo septintą pergalę, o "Kauno energija" pralaimėjo 10 kartą.

"KTU" komandos žaidėjas G.Visockas:

Turėjome persvarą sukaupę per tris kėlinius ir per ketvirtą beliko ją išlaikyti. Neleidome sau atsipalaiduoti. Du mūsų svarbūs žaidėjai surinko po penkias pražangas, bet atsarginiai žaidėjai išėję į aikštę pateisino viltis ir mes nugalėjome.

Paklaustas, ar antroje rungtynių pusėje netrūko komandą palikusio trenerio, žaidėjas atsakė: "Treneris turėjo išvažiuoti į laidotuves, bet žaidėjų patirtis leido rungtynių tempo nepamesti."

"Kauno energijos" treneris S.Buknys:

Šiandien nekrito, nesisekė mūsų žaidimas. Zoninė gynyba nepasiteisino, varžovai pataikė tritaškius, už tai taip ir gavosi. Lemiamas momentas ir buvo, kai varžovai atitrūko pataikę tritaškius. Varžovų žaidėjas buvo laisvas paliktas krašte kelias atakas. Vėliau, kai nuvažiavo traukinys, nebeišėjo jo pasivyti. Norai buvo geri, o priešininkai šiandien žaidė normaliai, žaidė savo žaidimą. Jie visada tokiame stiliuje žaidžia, už tai taip ir laimėjo.

Paklaustas, kodėl šiandien buvo toks entuziazmas komandoje, treneris atsakė: "Šiandien išskirtinis buvo nusiteikimas, kitą kart taip nebūdavo. Nežinau, kažkaip vyrai buvo užsidegę žaisti. Nelabai gavosi, gal tas užsidegimas kartais ir pakiša koją. Kartais kai nėra užsidegimo žaidimas būna laisvesnis, sekasi geriau. Šiandien nesigavo nei deriniai nei kas kitas."

KTU: Antanas Kilas – 32 tšk. (11 išpr. praž.), Vytautas Pliauga – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 8 tšk.

Kauno energija: Vilius Ginevičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Iškauskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Mikalauskas – 16 tšk.

„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KTU“ įveikė „Dentist Team“komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 15:55 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU“ palaužė „Vilmistą“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)Nerezultatyvioje kovoje pranašesnė buvo „Kauno energija“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:12 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)