Ekskomisarų biuras vs ESS Santermita & ĮSP DNC (63:85)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“

2014 kovo 18 d., Antradienis, 00:43 val., peržiūros: 1124

Pirmadienio vakarą J. Dobkevičiaus vid. m-klos sporto salėje buvo sužaistos Kauno krepšinio Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Ekskomisarų“ komandos krepšinininkai ir priėmė svečių „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos iššūkį. Svečiai turnyrinėje lentelėje įsitvirtinę 2-ojoje vietoje, todėl šio vakaro rungtynės jiems turėjo būti tik formalumas, bet savo pranašumą aikštelėje dar reikėjo įrodyti. Rungtynės prasidėjo aktyviai. Abi komandos žaidė greitą žaidimą, tačiau taškus pelnydavo tik svečiai, jų varžovai vis nerasdavo būdų pelnyti taškus. Po 10-ties minučių komandas jau skyrė 15 taškų. Antrajame kėlinuke šeimininkai pagaliau „pramušo“ krepšį ir pradėjo pataikyti. Po audringo kėlinuko komandas skyrė ta pati persvara – 29:44. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Atkali kova tęsėsi visą kėlinuką, abi komandos vis keitėsi rezultatyviomis atakomis. Likus žaisti keturias minutes komandas skyrė jau tik 8 taškai, bet kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidę vėl susigražino apčiuopiamą persvarą – 52:66. Formalumu likęs paskutinis ketvirtis intrigos nebepateikė ir toliau dominavę svečiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 63:85.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo svečiai – 8:16. Paskutinėmis minutėmis „ESS Santermita & ĮSP DNC“ krepšininkai sugebėjo dar labiau padidinti tempą, o tai lėmė, kad svečiai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo jau 15 taškų persvarą – 8:23.

Antrąjį kėlinį šeimininkų krepšininkai pradėjo vis dažniau rasti būdų kaip atakas užbaigti rezultatyviai ir sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes svečiams liko 9 taškų persvara 24:34. Likusį laiką svečiai toliau žaidė užtikrintai, ir netrukus vėl atkūrė dviženklį pranašumą. po dviejų ketvirčių išsaugojo įtikinamą persvarą – 29:44.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkų komandos krepšininkai. Sužaidus beveik 5 minutes komandas skyrė 8 taškai – 43:51. Likusį laiką svečiai ramiai kontroliavo rungtynių eigą, puikiai pataikė tritaškius bei prieš lemiamą ketvirtį susikrovė keturiolikos taškų pranašumą – 52:66.

Ketvirtas kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos krepšininkai ir toliau žaidė sėkmingai tiek gynyboje, tiek puolime bei užtikrintai nugalėję savo varžovus „Ekskomisarų“ komandos krepšininkus rezultatu 63:85 šventė lengvą pergalę.

ESS Santermita & ĮSP DNC komandos žaidėjas A.Girskis po rungtynių kalbėjo:

Pirmas kėlinukas buvo labai sėkmingas, beveik visi pataikė tritaškius.Jau pirmame kėlinuke pasidarėme gerą rezultatą ir toliau rungtynese žaidėme atsipalaidavę.

Ekskomisarų biuras: Gedeonas Šernius – 21 tšk., Mantas Mitrauskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Darius Juknevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

ESS Santermita & ĮSP DNC: Žydrūnas Kaminskas – 24 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ernestas Kaminskas – 24 tšk., Donatas Podžiūnas – 14 tšk., Aurimas Girskis – 11 tšk.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)Solidžiai žaidusi „ESS Santermita & ĮSP DNC“ jau antrame kėlinyje sudėjo visus taškus ant „i“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:05 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)