Autotoja & Ekodora vs Vėjų linija & Garliavos duona (49:39)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 1158

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Autotoja & Ekodora" savo aikštėje egzaminavo " Vėjų Liniją & Garliavos Duoną". Susitikime netrūko klaidų bei žaidybinio broko, tačiau intriga taip pat neliko nuošalyje. Nors svečiai susitikime nepirmavo nė karto, tačiau nuolatos alsavo savo varžovams į nugarą ir ketvirtame kėlinuke niekas dar nebuvo aišku. Vis tik, "Autotoja & Ekodora" sugebėjo išlaikyti pergalingą pranašumą savo pusėje ir iškovojo pergalę rezultatu (49:39).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms besikeičiant padrikomis atakomis. Nors abi ekipos atrodė motyvuotos, tačiau tai puolimo nepagyvino. Vis tik, šeimininkai pirmieji išjudino ledus puolime ir išsiveržė į priekį (6:2). Svečiai savo ruožtu pelnę keturis taškus be atsako išlygino rezultatą susitikime (6:6). Per likusį ketvirčio laiką "Autotoja & Ekodora" pasirodė kiek sėkmingiau ir po atkarpos 6:2 padidino savo atotrūkį iki keturių taškų (12:8).

Antrame kėlinuke komandos ir vėl negalėjo pasigirti suderintu puolimu, o klaidų gausybė ir toliau lydėjo susitikimą. Nors ir padrikai žaisdami šeimininkai pelnę 5-is taškus iš eilės atitrūko jau 9-iais taškais (17:8). Ilgainiui žaidimas nusistovėjo ir komandos keitėsi, tiek panašiu puolimu, tiek ir klaidomis. Iki kėlinio pabaigos "Vėjų linija & Garliavos duona" savo deficitą sugebėjo sumažinti vienu tašku (25:19).

Jei pirmuosius du kėlinius reikėjo vadinti nerezultatyviais, tai trečiasis ketvirtis buvo dar kuklesnis puolime abiems komandoms. Šeimininkai ir svečiai per šias dešimt minučių kartu pelnė vos 16 taškų. Vis tik, vienas itin trumpas svečių blykstelėjimas puolime leido jiems laimėti ketvirtį 7:9 ir prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė vos keturi taškai (49:39).

Paskutinis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias, o intrigos jame netrūko. Pirmieji du taškus pelnę svečiai sumažino savo atsilikimą jau tik iki dviejų taškų (32:30). Vėliau sekė šeimininkų atsakas 8:0 ir skirtumas šoktelėjo jau iki 10-ies taškų (40:30). Turint omenyje, kokios nerezultatyvios buvo rungtynės, ši persvara atrodė labai solidi. Ilgainiui "Vėjų Linija & Garliavos Duona" susitelkė ir ėmė mažinti atsilikimą (44:39). Vis tik, panašu, kad svečiai jėgų didesnioms permainoms nebeturėjo. "Autotoja & Ekodora" pelnė paskutiniuosius 5-is taškus bei iškovojo pergalę rezultatu (49:39).

Autotoja & Ekodora: Edvinas Karpavičius – 26 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ramūnas Laurinaitis – 8 tšk., Marius Žitkus – 8 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 17 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Merkelis – 6 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Žiedelis – 6 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)