Topo centras vs Baubilas & Granex (69:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą.

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1437

2014 sausio 5 dieną, įmonių lygos rungtynėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko "Topo Centras" (šeimininkai) ir "Baubilas & Granex" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmą kėlinį laimėjo – (13:22). Antrame kėlinyje svečiai toliau nemažino apsukų ir po dviejų kėlinių jau buvo priekyje – (31:52). Trečią kėlinį komandos sužaidė vienodai, bet priekyje vis dar buvo " Baubilas & Granex" – (51:72). Ketvirtajame kėlinyje "Topo Centrui" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 15 taškų, bet ir to nepavyko išlaikyti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (69:92)

Rungtynes taikliu dvitaškiu su pražanga pradėjo "Topo centro" žaidėjas E.Jašinskas. Pridėjęs dar vieną taiklią baudą šeimininkai pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį (3:0). Tai buvo vienintelis kartas, kai "Topo centras" pirmavo, nes vėliau šeimininkai krito į gilią duobę ir pralošė atkarpą (2:17) ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė jau 12 taškų – (5:17). Per likusį laiką šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi (13:22) svečių naudai.

Nors antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, bet tvirčiau atrodė "Baubilo & Granex" komandą, kuri laimėjo dvi atkarpas (5:9) – (18:31) ir (2:6) – (37:20). Įpusėjus kėliniui abi komandos šiek tiek aprimo, apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Baiginėjantis kėliniui svečiai surengė dar vieną spurtą (5:11) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 21 taškas – (31:52).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Baubilo & Granex" 5 sausais taškais. Į tai "Topo centras" atsakė 4 taškais ir sužaidus pora minučių komandas skyrė 22 taškai – (35:57). Per sekančias 4 minutes svečiams pavyko surengti jau nebe pirmą spurtą, kuri laimėjo (3:11) ir pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 30 taškų – (38:68). Per likusį laiką "Topo centrui" pavyko šiek tiek atsitiesti, šeimininkai laimėjo 4 minučių atkarpą (13:4) ir trečiasis kėlinys baigėsi (51:72).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo"Topo centro" mini spurtu (7:2), kuris leido sumažinti skirtumą iki 15 taškų. Netrukus svečiai pataikė tris tritaškius ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 25 taškų – (58:83). Per likusį laiką "Topo centrui" stebuklo sukurti nepavyko ir "Baubilas & Granex" komandą šventė įtikinimą pergalę rezultatu – (69:92).

Po laimėtų rungtynių "Baubilo & Granex" komandos treneris R.Musteikis kalbėjo: "Atėjome visi po naujų metų, galvojome bus blogiau, nes "Topo centras" įveikė "Grūdus", kai "Grūdai" lyderis buvo, tai dabar truputėli įvėlė sumaištį grupėje. Galvojome bus rimtesnis "grajus", bet palengva, palengva pasidarėme persvarą ir išlaikėme, žaidėme savo malonumui ir tiek."

Po pralaimėtų rungtynių "Topo centro" komandos treneris A.Dervinskas kalbėjo: "Nieko išvis nepataikėme, žaidėjai leido varžovams laisviem mesti, o jie gerai pataikė ir sumetė viską. Nieko atsigausime, dar yra laiko."

Topo centras: Edvardas Jašinskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eimantas Daunora – 15 tšk. (9 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 12 tšk., Gediminas Kemzura – 10 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Edvinas Gramauskas – 10 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Urbonas – 17 tšk., Deividas Stirbinskis – 17 tšk., Rokas Kabašinskas – 14 tšk.

„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)