Karo medicinos tarnyba vs KTU (54:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 15:28 val., peržiūros: 1188

Sekmadienį, kovo 2 dieną, KTU SA sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Karo medicinos tarnyba" (šeimininkai) ir "KTU" (svečiai). Jau pirmajame ketvirtyje "KTU" ekipa įgijo dviženklį pranašumą, kur toliau su kiekvienu kėliniu pranašumas tik augo, ir triuškinančią pergalę iškovojo "KTU" komanda, rezultatu – 54:84.

Rungtynėms prasidėjus "KTU" iškart susikrovė 6 taškų pranašumą, bet šeimininkams pavyko sumažinti iki dviejų taškų ( 5:7). Toliau svečiai pademonstravo puikią gynybą, kur "Karo medicinos tarnybai" leido pelnyti tik du taškus per 6 minutes, o patys tuo metu padidino pranšumą iki 17 taškų. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 9:26.

Antram ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir toliau tarp ekipų svyravo 16 taškų pranašumas, tačiau "KTU" sugebėjo užpulti keletą greitų atakų ir padidino pranašumą iki 20 taškų. Vis dėlto, M.Zapalis besibaigiant kėlinukui pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 15 taškų – 21:36.

PRasidėjus trečiam kėlinukui "Karo medicinos tarnyba" pradėjo mažinti skirtumą ir liko tik 13 taškų, tačiau "KTU" nežadėjo taip lengvai išbarstyti susikrautą pranašumą ir per keletą minučių atstatė 20 taškų pranašumą ( 31:51). Toliau per likusias keturias minutes tarp ekipų tvyrojo 20 taškų skirtumas ir besibaigiant kėlinukui "KTU" turėjo įgijusi 21 tašką pranašumą – 37:58.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai pradėjo "sausa" atkarpa 12:0 ir komandas skyrė 30 taškų ( 40:70). Toliau "KTU" sugebėjo padidinti atotrūkį iki 33 taškų, bet besibaigiant rungtynėmis "Karo medicinos tarnyba" sugebėjo sumažinti skirtumą iki 30 taškų. Triuškinančią pergalę šventė "KTU" ekipa, rezultatu – 54:84.

Po laimėtų rungtynių "KTU" komandos treneris, D.Bačkaitis, teigė:" Jūs patys viską šiandien matėte."

Karo medicinos tarnyba: Marius Zapalis – 13 tšk., Darius Vaitkevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Eimantas Šabonas – 8 tšk. (13 atk. kam.)

KTU: Antanas Kilas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vytautas Pliauga – 15 tšk., Kęstutis Baltakys – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Mantas Makulavičius – 14 tšk., Rytis Krušinskas – 11 tšk.

„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)