Chemcentras vs Baubilas & Granex (69:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai

2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 1654

Lapkričio 20 dieną Rasos Gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp „Chemcentro" (šeimininkai) ir „Baubilas & Granex“ (svečiai) komandų. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė lygiai ir rezultatyviai – 22:22. Antrajame kėlinuke vaizdas nesikeitė, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidę „Baubilas & Granex“ krepšininkai po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 38:34. Trečiajame kėlinyje svečiai dar labiau nutolo nuo varžovų, o komandas po kėlinuko skyrė jau dviženklis taškų skirtumas 56:45 (Svečių naudai). Paskutiniame rungtynių kėlinyje šeimininkai nesugebėjo pasivyti varžovų ir turėjo pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą rezultatu 82:69 (22:22, 16:12, 18:11, 26:24).

Pirmojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (4:4), tačiau tada šeimininkų krepšininkas T.Valaitis pataikė dvitaškį metimą į kurį svečių žaidėjas D.Mikalauskas atsakė dviem taikliais metimais ir leido svečių ekipai džiaugtis minimalia persvara (8:6). Po to sekė „Baubilas & Granex“ komandos laimėta atkarpa 7:0, kuri leido pirmauti 5 taškais. per likusį kėlinio laiką „Chemcentras“ sugebėjo pasivyti varžovus ir pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai – 22:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo 3 taikliais J. Kalnučio dvitaškiais be „Chemcentro" atsako (28:22), tačiau taiklus R. Misevičiaus tritaškis metimas sušvelnino rezultatą (28:25). Likusi kėlinio dalis buvo paremta tritaškiais metimais kurių abi komandos pataikė po 2, tačiau kėlinio pabaigą nedideliu spurtu laimėję „Baubilas & Granex“ krepšininkai po pirmosios rungtynių dalies buvo priekyje – 38:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas vėl tapo lygus (40:40), tačiau tada „Baubilas & Granex“ komanda spurtavo 10:0 ir buvo priekyje dviženkle persvara (50:40). Svečiai beveik visus likusius kėlinio taškus rinko nuo baudų linijos, o šeimininkų ekipa taškus rinko pasyviai ir pataikė tik taiklų tritaškį ir dvitaškį metimą. Po trečiojo kėlinio rezultatas 56:45 „Baubilas & Granex“ naudai.

Paskutinis rungtynių ketvirtis prasidėjo dar vienu svečių spurtu 11:0 po kurio šeimininkai nesugebėjo persverti rezultato ir kažką pakeisti šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 82:69 „Baubilas & Granex“ naudai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalė lėmė protingesnis žaidimas, neskubėjimas, daugiau perdavimų, laisvi žaidėjai pataikė daugiau metimų nei varžovai"

„Chemcentras“ treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė mūsų silpnesnis fizinis pasiruošimas, kuris ypač pasireiškė antroje rungtynių dalyje, prasta gynyba, norėtųsi daugiau komandinių veiksmų joje, tačiau žaidimas gerėja su kiekvienom varžybom ir tikiu kad toliau viskas susitvarkys"

Chemcentras: Rokas Misevičius – 27 tšk., Justas Eitmanavičius – 24 tšk., Vaidas Palaikis – 9 tšk.

Baubilas & Granex: Darius Mikalauskas – 21 tšk., Rokas Kabašinskas – 14 tšk., Justinas Kalnutis – 11 tšk., Deividas Urbonas – 10 tšk.

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)