Ryterna vs Kauno grūdai (65:111)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Kauno „Grūdai“ pažemino „Ryterną“

2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1341

2013 lapkričio 20 dieną, įmonių lygos "Rind" pirmenybėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko "Ryterna" (šeimininkai) ir Kauno "Grūdai" (svečiai). Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, tačiau svečiai kėlinio pabaigoje spurtavo ir po pirmo kėlinio – 13:25 priekyje Kauno "Grūdai". Antrasis kėlinys, buvo visiškas svečių dominavimas ir jie tą ketvirtį laimėjo 37:9 ir po dviejų kėlinių rezultatu – 22:62 priekyje Kauno "Grūdai". Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką tačiau po trijų kėlinių vis dar triuškinantis svečių pranašumas – 40:84. Ketvirtasis kėlinys jau buvo labai rezultatyvus, tačiau šiame ketvirtyje skirtumas dar išaugo dviem taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 65:111.

Rungtynės prasidėjo tritaškiu kurį pelnė Tautvydas Barštys, o keturiais taškais atsakė "Ryterna" ir rezultatas – 4:3. Vieną baudos metimą iš dviejų pelnė Mindaugas Balsys, o komandos apsikeitė po du taškus ir rezultatas – 6:6. Per kitas dvi minutes "Ryterna" laimėjo atkarpą 5:2 ir jie priekyje 11:8. Kauno "Grūdai" laimejo keturių minučių atkarpą 14:0 ir išsiveržė į priekį 11:22. Iki kėlinio pabaigos svečiai dar padidino skirtumą vienu tašku ir po pirmo ketvirčio – 13:25.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, o dviem netaikliais baudos metimais atsakė Antanas Silvestravičius. Kauno "Grūdai" tęsė dominavimą ir laimėjo dar vieną atkarpą 20:0 ir rezultatas tapo jau nepadorus – 13:49. Du taškus pelnė Antanas Silvestravičius, o tritaškiu atsakė Paulius Gasiūnas – 15:52. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet penkis pridėjo "Ryterna" ir rezultatas – 22:54. Kėlinys baigėsi svečių spurtu 8:0ir po dviejų kėlinių Kauno "Grūdai" priekyje – 22:62.

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Ryternos" atkarpa 6:2, tačiau per kitas dvi minutes jau "Grūdai" spurtavo 9:2 ir skirtumas 43 taškai – 30:73. Komandos toliau žaidė taškas į tašką ir apsikeitė po šešis taškus – 36:79. Iki kėlinio pabaigos skirtumas dar padidėjo vienu tašku ir po trijų kėlinių rezultatu 40:84 priekyje Kauno "Grūdai".

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo devyniais svečių taškais, o penkiais atsakė "Ryterna" ir rezultatas – 45:93. Šešis taškus surinko šeimininkai ir sumažino deficitą iki 42 taškų – 51:93. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada penkis surinko svečiai, o vienu atsakė šeimininkai ir tai buvo šimtasis svečių taškas, kurį pelnė Ramūnas Michalkevičius – 54:100. Iki rungtynių pabaigos komandos sužaidė lygiai, pelnė po 11 taškų ir galutinis rungtynių rezultatas – 65:111.

Ryterna: Nerijus Zikas – 14 tšk., Gintaras Rinkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 12 tšk., Darius Karosas – 11 tšk. (11 rezult. perd.)

Kauno grūdai: Paulius Gasiūnas – 40 tšk. (12 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž., 65 naud. bal.), Tautvydas Barštys – 34 tšk. (8 rezult. perd., 9 išpr. praž., 40 naud. bal.), Mindaugas Balsys – 15 tšk., Andrius Praninskas – 12 tšk.

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„Kauno Grūdai“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)