KTU vs LESTO (103:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 1433

Sausio 12 dieną KTU sporto salėje įvyko įmonių lygos L "Mažosios" taurės pogrupio rungtynės tarp "KTU" (šeimininkai) ir "Lesto" ekipų. Nuo pat pirmųjų kėlinio minučių šeimininkai išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio rezultatas 36:15. Antrajame kėlinyje komandų žaidimas tapo labiau apylygis ir prie savo persvaros "KTU" krepšininkai sugebėjo pridėti tik du taškus 56:33. Trečiajame kėlinyje vėl neradę priešnuodžių puikiam šeimininkų puolimui, "Lesto" leido jiems dar labiau nutolti – 83:48. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "KTU" komanda šventė pergalę galutiniu rezultatu – 103:70.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 8:2. Nors svečiams vienu metu ir pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (14:9), tačiau tada šeimininkai laimėjo didelę atkarpą 19:5 ir skirtumas išaugo iki beveik 20 taškų (33:14). Per likusį kėlinio laiką komandos pataikė po taiklų metimą ir po pirmojo kėlinio rezultatu 36:15 pirmavo "KTU".

Antrame kėlinyje svečiams pradėjus rodyti kokybiškesnį krepšinį nei pirmajame, komandų žaidimas susilygino ir visame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Šeimininkų persvara nebūtų pasikeitus, tačiau taiklus jų krepšininko T. Kučiukio tritaškis metimas leido laimėti kėlinį ir padidinti savo persvarą iki 23 taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 56:23 pirmavo "KTU" krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje kartojosi pirmojo kėlinio scenarijus. "KTU" krepšininkams įjungus aukštesnę pavarą, jų persvara pradėjo augti ir vienu metu siekė net 35 taškus (81:46). Komandoms per likusį laiką pataikius po vieną taiklų metimą persvara nepasikeitė ir šeimininkai pirmavo 83:48.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir šeimininkai džiaugėsi lengvai iškovota pergale rezultatu 103:70.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė mūsų geras susižaidimas. Norėčiau pasakyti, kad mano manymu mes galėjomės varžytis ir didžiojoje taurėje. Šiandien mes tiesiog buvome stipresni"

"Lestos" treneris sakė: "Paleidome varžovus rungtynių pradžioje, o paskui jau buvo labai sunku kažką pakeisti. Gana prastai gynėmės"

KTU: Vytautas Pliauga – 25 tšk., Antanas Kilas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Rytis Krušinskas – 10 tšk., Vytautas Tilinskas – 10 tšk., Darius Bačkaitis – 10 tšk.

LESTO: Martynas Gailiūnas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Darius Tamošaitis – 8 tšk., Paulius Šlepikas – 8 tšk.

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Viešojo saugumo tarnyba“ nesunkiai nugalėjo „LESTO“ ekipą (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)