Kauno energija vs Dentist Team (91:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 31 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą

2014 sausio 31 d., Penktadienis, 23:42 val., peržiūros: 980

Penktadienį, sausio 31 d., „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno energija“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ (svečiai) ekipos. Atkakli ir lygi kova šiose rungtynėse vyko tik pirmąsias penkias minutes, po kurių svečiai turėjo 2 taškų pranašumą (9:11), tačiau nuo to laiko „Kauno energijos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sugebėjo dvuženklį pranašumą išlaikyti iki pat rungtynių galo. Finalinis švilpukas skelbė „Kauno energijos“ krepšininkų pergalę rezultatu 91:76.

Rungtynės prasidėjo atkaklia ir lygia kova bei sužaidus 4 minutes pirmajame ketvirtyje rezultatas buvo lygus (9:9). įpusėjus pirmajam ketvirčiui dviejų taškių pranašumą (9:11) turėjo „Dentist Team“ ekipa, tačiau nuo to laiko iniciatyvą į savo rankas perėmė „Kauno energijos“ komandos krepšininkai ir po truputį didindami savo pranašumą po pirmojo kėlinio pirmavo jau 11 taškų skirtumu (29:18).

Antrojo kėlinio viduryje „Dentist Team“ ekipai buvo pavykę sumažinti deficitą iki 5 taškų (37:32), kai tris tritaškius iš eilės smeigė Rimas Petraska. Vis dėlto labiau priartėti „Kauno energijos“ komandos krepšininkai varžovams neleido ir įpusėjus rungtynėms išlaikė dviženklį pranašumą (50:40).

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Iniciatyva ir toliau priklausė „Kauno energijos“ krepšininkams. Skirtumas ne tik kad nemažėjo, bet baigiantis trečiajam ketvirčiui jis išaugo iki 20 taškų (76:56).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors svečiams ir pavyko šiek tiek sumažinti deificitą, rungtynės užtikrintai laimėjo „Kauno energijos“ krepšininkai, o galutinis rungtynių rezultatas 91:76.

Po rungtynių „Kauno energijos“ komandos treneris kalbėjo: „Labai džiaugiamės iškovota pergale, nors ir prametėme daug tritaškių, įkrito gal mažiau nei trečdalis. Labai padėjo rungtynėse tai, jog naudojome „zoninę“ gynybą, kuriai suveikė puikiai.“

„Kauno energija“: Audrius Vaivada – 26 tšk., Egidijus Tamulaitis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Blažaitis – 12 tšk., Evaldas Amilevičius – 11 tšk., Lukas Mikalauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Dentist Team“: Arūnas Žotkevičius – 27 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Ramūnas Bačiunas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Aksomaitis – 10 tšk.

„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Kauno energija“ po dramatiškos kovos nusileido „KTU“ ekipai (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:00 val.)„Kauno energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Jaunalietuvių sporto organizacijai“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:24 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)