Celsis vs Vėjų linija & Garliavos duona (63:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą

2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 00:49 val., peržiūros: 1652

Spalio 29 dieną Vaižganto Progimnazijoje įvyko „Rind“ pirmenybių Įmonių lygos reguliariosios rungtynės tarp "Celsis" (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos Duona“ (svečiai) komandų. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir nei viena nei kita komanda nesugebėjo susikrauti apčiuopiamesnės persvaros, tačiau po kėlinio šeimininkai buvo priekyje – 19:16. Antrame kėlinuke vaizdas per daug nepasikeitė. Abi komandos žaidė taškas į tašką, bet geriau kėlinio pabaigą sužaidus "Celsis" komanda vėl buvo priekyje. Trečiajame kėlinyje šeimininkai, taiklių tolimų metimų metu atsiplėšė nuo varžovų ir po kėlinio turėjo jau apčiuopiamesnę persvarą 48:39. Ketvirtame kėlinuke "Celsis" krepšininkai nemažino apsukų ir buvo priekyje jau dviženkle persvara. Svečiai pasivyti varžovų nesugebėjo ir privalėjo pripažinti "Celsis" krepšininkų pranašumą – 63:54.

Geriau rungtynes pradėjo „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komanda, kuri vienu metu buvo priekyje 12:4, tačiau šeimininkų krepšininkams įsivažiavus skirtumas sumažėjo iki minimumo 14:13, o nedidelis spurtas 6:0 kėlinio pabaigoje leido "Celsis" krepšininkams išsiveržti į priekį ir baigti kėlinį turint trijų taškų persvarą 19:16.

Antrojo kėlinio pradžia prasidėjo pirmu rungtynėse taikliu tolimu metimu, kurį pataikė "Celsis" komandos žaidėjas Liutauras Pečkaitis. Svečiam paspartinus žaidimą jie laimėjo atkarpą 10:2, kuri leido „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandai išsiveržti į priekį (26:24), tačiau A. Bartkaus taiklus tritaškis ir baudos metimas kėlinio pabaigoje sugrąžino "Celsis" komandai pirmaujančiosios vaidmenį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 32:28 pirmavo "Celsis" krepšininkai.

Trečiasis kėlinys buvo nerezultatyvus. Šeimininkai savo žaidimą šiame kėlinyje grindė tolimais metimais. Jie pataikė net 4 tritaškius iš šešių ir tas jiems leido šiek tiek toliau atitrūkti nuo svečių ekipos. Svečiai,atvirkščiai nei šeimininkai, taškus tinko po krepšiu, tačiau to nepakako. Šeimininkai po trečiojo kėlinio buvo priekyje 48:39.

Ketvirtąjį kėlinuką "Celsis" krepšininkai pradėjo laimėta atkarpa 11:2, po kurios persvara šoktelėjo dvigubai (59:41). Po šios atkarpos „Vėjų linija & Garliavos Duona“ ekipa nesugebėjo grėsmingiau priartėti prie varžovų ir leido pergalę džiaugtis "Celsis" krepšininkus – 63:54 (19:16, 13:12, 16:11, 15:15).

Nugalėtojų treneris po rungtynių sakė: " Smagi pirmoji pergalė, aišku ėjo ji kaip per kisielių. Antroj rungtynių pusėj pradėjo kristi metimai, džiugu kad visi atvykę komandos draugai pažaidė, rungtynės buvo tikrai smagios"

„Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandos treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė blogas mūsų fizinis pasirengimas, nesusižaidimas, visgi dar tik sezono pradžia. Susižaisim, ateityje geriau žaisim"

Celsis: Vidas Raudonis – 15 tšk., Julius Svirka – 14 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 10 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 15 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Merkelis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)