Stumbras vs Karo medicinos tarnyba (56:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 1167

Gruodžio 3 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko B pogrupio lentelės pabaigoje buvusios komandos. Šeimininkai "Stumbro" žaidėjai priėmė svečius "Karo medicinos tarnybos" komandą. Abiems komandom šios rungtynės buvo išskirtinės, rungtynes komandos pradėjo prieš tai neiškovojusios nei vienos pergalės, todėl šiame mače abi komandos turėjo tikslą pagaliau triumfuoti prieš oponentus. Kaip ir tikėtasi kova vyko labai atkakliai, tik po antrojo kėlinio svečiams pavyko padidinti pranašumą iki 7 taškų (20:27). Po trečiojo kėlinio komandas skyrė tik du taškai ir visa intriga liko lemiamam ketvirčiui. Per paskutines 10 minučių skirtumas svyravo tarp 2-4 taškų, tačiau "Karo medicinos tarnyba" sužaidė puikią rungtynių pabaigą ir iškovojo pirmąją pergalę šioje lygoje. Galutinis rungtynių rezultatas 56:59.

Pirmajame kėlinyje komandų žaidimas išsiskyrė, "Stumbro" ekipa per visą kėlinį metė tik kelis dvitaškius metimus, didžiąją dalį taškų susirinko nuo baudos ir tritaškių metimų linijų. Svečiai žaidė daug agresyviau ir stengėsi pralaužti varžovų priekinę liniją. Įpusėjus kėliniui šešiese susirinkusiems "Karo medicinos tarnybos" žaidėjams pavyko surengti rezultatyvią atkarpą po kurios jie padidino persvarą iki 5 taškų. Kėlinio pabaigoje pataikytas šeimininkų tritaškis nubraukė visą darbą ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 2 taškai. (12:14)

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau stengėsi kliautis tritaškiais, tačiau tai jiem jokios naudos nedavė jie sužaidė nerezultatyviausią kėlinį. Svečių aukštaūgiai puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, o pridėjus gynėjų gerą pasirodymą puolime galima buvo stebėti kaip skirtumas tarp komandų lėtai didėja. Kėlinio pabaigoje surengtas spurtas svečiams leido antrąjį kėlinį pabaigti pirmaujant rekordine persvara. (20:27)

Trečiajame kėlinyje dėka dviejų "Stumbro" žaidėjų P.Kvederio ir E.Šabono, kurie ėmėsi iniciatyvos deficitas greitai ištirpo. Svečiams dėl mažos rotacijos pradėjo stigti jėgų, kas įtakojo padidėjusį klaidų skaičių ir netaiklius metimus. Po kėlinio pabaigoje pataikyto šeimininkų tritaškio skirtumas tarp komandų tapo du taškai (42:44)

Lemiamame kėlinyje vyko tikra nervų kova, vienu momentu "Stumbro" ekipa persvėrė rezultatą, tačiau tik keletai sekundžių. Komandos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau nei vienai nepavyko įsiveržti didesniu nei 5 taškų skirtumu, likus žaisti 3 minutes komandas skyrė trys taškai. Dvi minutes atlaikę šeimininkų tritaškių metimų lietų, "Kauno medicinos tarnyba" 39 minutę pirmavo saugiu 5 taškų skirtumu. Viską kardinaliai pakeitė oponentų tritaškis, tačiau pakovoti dėl pergalės pritrūko laiko. Galutinis rungtynių rezultatas 56:59.

Statistiniai faktai nulėmę rungtynių baigtį

1. "Stumbro" ekipa beveik keturis kartus daugiau metė tritaškių metimų (30:8)

2. Neišnaudotas šeimininkų ilgesnis suolelis. Atsarginiai žaidėjai pelnė tik 15 taškų.

3. "Kauno medicinos tarnybos" daug agresyvesnis ir aštresnis žaidimas. Mesta beveik dvigubai daugiau dvitaškių, bei baudos metimų.

Po rungtynių "Stumbro" ekipos treneris E.Blauzdžiūnas sakė: Šiandien nugalėjo tas kas labiau norėjo, taip pat prisidėjo labai prastas pataikymas.

"Kauno medicinos tarnybos" treneris M.Zapalis džiaugėsi: Norėčiau dėl šios pirmos pergalės daug kam padėkoti, pradedant Atžalyno gimnazijai kuri salėje paklojo naują parketą, taip pat žaidėjams, bei teisėjams kurie puikiai atliko savo darbą. Šiose rungtynėse kaip kabutėse sakoma įvyko grybų karas kurį pavyko laimėti mums.

Stumbras: Vaidas Piešinas – 16 tšk. (6 perimt. kam.), Andrius Bareiša – 12 tšk., Povilas Kvederys – 7 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Darius Vaitkevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Kvedaravičius – 13 tšk., Eimantas Šabonas – 9 tšk. (13 atk. kam.)

„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Karo medicinos tarnyba“ įveikė „LESTO“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšė „Eoltas“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)