LSMU VA & Statybų vizija vs Sweco (78:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 21:25 val., peržiūros: 1399

Sekamdienį, Gruodžio 8 dieną, "Veterinarijos sporto salėje" įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "LSMU VA & Statybų vizija"(šeimininkai) ir "Sweco"(svečiai). Šitos rungtynės buvo kova, dėl pirmos vietos B pogrupį. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmus du kėlinius demonstravo kokybišką žaidimą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vienuoliką taškų – (43:32) Po ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, bet per paskutinius dešimt minučių svečiams pritrūko jėgų pasivyti šeimininkus ir rungtynės baigėsi – (78:68). "LSMU VA & Staybų vizija" iškovojo šeštąją pergalę ir užėmė pirmą vietą B pogrupi. "Sweco" komandai tai buvo pirmas pralaimėjimas ir grupėje jie užėmė antrą vietą.

Susitikimo pradžioje pirmieji pasižymėjo "LSMU VA & Statybų vizijos" krepšininkai, kurie pelnė 5 taškus iš eilės – (5:0). Netrūkus "Sweco" krepšininkai turėjo galimybę sušvelninti rezultatą,betiš dviejų mestų baudų A.Giedraitis pataikė tik vieną ir komandas jau skyrė 4 taškai – (5:1). Šeimininkams sekėsi lengviau rinkti taškus ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 8 taškai – (14:6). Per likusį laiką nei vienai komandai nepavyko sužaisti geresnės atkarpos ir po pirmų dešimt minučių komandas skyrė tik 6 taškai – (22:16).

Nors antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė "Sweco" krepšininkai, netrūkus šeimininkai atsakė trimis taikliais dvitaškiais ir likus žaisti 7 minutes komandas jau skyrė 10 taškų – (28:18). Žaidimas atkarpomis tęsėsi beveik visą ketvirtį ir po pirmųjų dviejų kėlinių komandas skyrė vienuolika taškų – (43:32).

Po didžiosios pertraukos komandos keitėsi trumpomis sėkmingomis atkarpėlėmis ir skirtumas tai šiek tiek išaugdavo, tai sumažėdavo, bet priekyje laikėsi "LSMU VA & Statybų vizija". Kėlinio viduryje "Sweco" priartėjo iki dviejų taškų – (54:52) bet persverti rezultato svečiams nepavyko. Tačiau trečiajame kėlinyje sėkmingiau finišavo aikštelės šeimininkai ir po trijų kėlinių "Sweco" atsilikinėjo šešiais taškais – (58:52).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių taikliu tritaškiu metimu ir komandų skirtumas sumažėjo iki minimumo – (56:55). Bet tai buvo viskas, ką svečiams pavyko padaryti kėlinio pradžioje. Vėliau "Sweco" krepšininkai pralošė mini atkarpą (5:0) ir komandas vėl skyrė aštuoni taškai – (63:55). Vis dėlto kėlinio viduryje šeimininkai vėl surengė spurtą (8:3) ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų – (71:58). Tiesa labiau priartėti "LSMU VA & Statybų vizijos" krepšininkai varžovams neleido, ir per likusį laiką aiktštelės šeimininkai išlaikė saugų atstumą ir šventė pergalę rezultatu – (78:68).

Po laimėtų varžybų "LSMU VA & Statybų vizijos" treneris kalbėjo: " "Sastavas" mūsų geras, šiemet tegu visi mūsų bijo. Šiandien komandiškai sužaidėm, pakrito, pataikėm, užbėgom drausmingai. Komandos draugo trauma supykdė ir laimėjom!"

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 38 tšk., Virgilijus Lapėnas – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tautvydas Švedas – 13 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 24 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Liepa – 17 tšk., Vytautas Bunikis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)