Kauno grūdai vs Detas Hoptrans logistics & BRGroup (105:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“

2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 00:17 val., peržiūros: 1092

Trečiadienio vakarą VDU sporto centro salėjė įvyko Kauno krepšinio Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Kauno grūdų“ krepšininkai ir svečiai „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komanda. Prieš rungtynes favoritais laikomai šeimininkų komandai šiandien antrą kartą teks įrodyti savo pranašumą, prieš svečių komandą. Pirmąjį susitikimą „Kauno grūdai“ šventė pergalę.

Pirmąjį kėlinį šeimininkų krepšininkai pradėjo geriau, savo taškų sąskaitą atidarė dviem taikliais tolimais metimais iš eilės. Sužaidus keletą minučių jų persvara buvo akivaizdi - 11:4. Čia pat svečiams pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir neleisti jiems nutolti, tačiau puikus tritaškių pataikymas po 10-ties minučių leido svečiams susikrautis 10 taškų persvarą – 29:19.

Antrajame kėlinyje toliau vyko kova. Ambicingiau aištelėje atrodė svečiai. Kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis . Tačiau besivejančių vaidmenyje likę svečiai ketvirčio viduryje atsilikinėjo jau net 17 taškų skirtumu, tačiau po sėkmingos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ atkarpos 13:0 skirtumas ištirpo iki vienženklio. Visgi besibaigianti kėliniui šeimininkai atsakė atkarpa 7:0. Abi komandos išėjo ilsėtis švieslentei rodantat šeimininkų komandos krepšininkų pranašumą – 54:41.

Trečiajame kėlinyje netrūko banguoto žaidimo ir sėkmingai sužaistų atkarpų. Vos tik prasidėjo kėlinukas svečiai surengė spurtą 10:0 ir priartėjo vos iki 4taškų taškų .„Kauno grūdų“ komanda nesurasdama kaip numušti varžovų žaidimo ritmą paprašė minutės pertraukėlės . Po pertraukėlės vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė Šeimininkai per 6 minutes surengė galingą spurtą 21:9. Šeimininkų pranašumas išaugo iki 23 taškų – 76:53.

Ketvirtajo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Žaidimas likusį rungtynių laiką tapo daugiau puolimo stiliaus,abi komandos mažiau dėmesio skyrė gynybai, nes abiejų ekipų žaidėjai suprato, kas šiandien stipresni. Lengvą pergalę rezultatu 105:87 šį vakarą šventė „Kauno grūdų“ krepšininkai.

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ žaidėjas R.Buinevičius po rungtynių kalbėjo:

Rungtynes vertinu gerai, nieko blogo nenutiko. Varžovai aukštesni už mus, pralošėm garbingai. Pas mus susirinko mažai žmonių, nebuvo pakeitimų, daug kas serga, tas ir lėmė tokį rezultatą. Pilna sudėtimi būtume rimčiau pasipriešinę. Manau su šiandienos dar susitiksim kitame etape.

„Kauno grūdai“ komandos žaidėjai po rungtynių kalbėjo:

Iš pradžių buvo apyligė kova. Vėlavo mūsų treneris, jis pasirodė antroje rungtynių pusėje ir sustygavo mūsų žaidimą ir viskas ėjo geresne vaga. SAkyčiau varžybas išgelbėjo treneris. Iš pradžių buvo įtemptos rungtynės, du kėlinukus negalėjome jaustis saugūs, tik trečiame kėlinyje trenerio sprendimų dėka pavyko atitrūkti ir laimėti šiandien.

Kauno grūdai: Tautvydas Barštys – 32 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd.), Linardas Andrulis – 24 tšk., Andrius Praninskas – 19 tšk., Rytis Vainikevičius – 15 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Balsys – 12 tšk.

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 38 tšk. (7 rezult. perd.), Rytis Kybartas – 26 tšk. (12 atk. kam.), Ramunas Buinevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo pirmą kartą suklupusius „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)