Autotoja & Ekodora vs ACME (72:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Autotoja & Ekodora“ iškovojo užtikrintą pergalę

2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 22:40 val., peržiūros: 990

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse į akistatą stojo "Autotoja & Ekodora" ir "ACME". Susitikimą užtikrintai pradėję šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo net 17-os taškų pranašumą. Vis tik, ilgainiui "ACME" ėmė artėti prie varžovų, o galiausiai skirtumas tarp komandų ištirpo jau tik iki 4-ių taškų (41:37). Tačiau vėliau "Autotoja & Ekodora" atsitiesė ir vėl ėmė diktuoti savo sąlygas varžovams bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu (72:59).

Pirmame kėlinuke, kalbant futbolo terminais, žaidimas vyko į vienus vartus. Per pirmąsias dešimt žaidimo minučių "ACME" komanda sugebėjo surinkti vos 4 taškus. Savo ruožtu šeimininkai demonstravo rezultatyvų puolimą bei jėgą po krepšiu. Vedini savo aukštaūgių "Autotojos & Ekodoros" vyrai per pirmąjį kėlinį pelnė 21 tašką ir susikrovė sau solidžią 17-os taškų persvarą (21:4).

Antrame kėlinuke svečiai kiek prabudo ir ėmė rungtyniauti rezultatyviau puolime bei atidžiau ginti savo krepšį. Vienu metu skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 10-ies taškų (21:11), tačiau spurtas 9:2 leido šeimininkams susigrąžinti turėtą 17-os taškų pranašumą (30:13). Vis tik, kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė "ACME" ir savo deficitą sumažino iki 15-os taškų (32:17).

Antroje rungtynių pusėje svečiai ėmė artėti prie varžovų (36:24). Rezultatui esant 39:24 "ACME" surengė puikų spurtą 2:13 ir skirtumas tarp komandų sumenko vos iki 4-ių taškų (41:37). Tačiau šeimininkai reikiamu metu nusiramino, baigėsi panikos požymiai ir skirtumas vėl ėmė didėti (55:45). Ne gana to, kėlinį "Autotoja & Ekodora" užbaigė daug sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį vėl įgijo tą patį 17-os taškų pranašumą (62:45).

Skirtumas ir ketvirtojo kėlinio metu augo. Trumpą atkarpą šeimininkai laimėjo 8:4 ir skirtumas tapo rekordinis (70:49). Svečiai pelnė vieną tašką baudos metimu, o varžovai atsakė taikliu dvitaškiu (72:50). Tačiau ilgainiui "Autotoja & Ekodora" nusiramino ir gal net per daug. Per likusį ketvirčio laiką šeimininkai taškų nebepelnė, o "ACME" vyrai komandinių pastangų dėka surinko 9-is taškus bei sušvelnino savo deficitą iki 13-os taškų (72:59).

Autotoja & Ekodora: Žygimantas Žitkus – 21 tšk., Audrius Dedela – 17 tšk., Marius Žitkus – 12 tšk. (10 atk. kam.), Ričardas Petraitis – 11 tšk.

ACME: Ignas Plečkaitis – 29 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 8 tšk., Julius Vizgaitis – 7 tšk.

Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)Trukmė & Kautra ‒ DB sutriuškino Autotoja & Ekodora ekipą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)