Topo centras vs Kauno tiltai (70:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 00:19 val., peržiūros: 1399

Sekmadienį (01.20) Kauno energijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Topo Centras (šeimininkai) ir "Kauno tiltai" (svečiai). Beveik visų rungtynių metu pirmaujančių vaidmenyje buvę "Kauno tiltai" nugalėjo šeimininkus – 70:90 (16:21, 18:23, 18:26, 18:20).

Rungtynių pradžioje "Kauno tiltai" išsiveržė į priekį (3:6). Vėliau tie patys svečiai laimėjo atkarpą (4:11) ir padidino savo pranašumą iki 10 taškų (7:17). Kėlinio pabaigoje "Topo centro" puolimas kiek atsigavo ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą – 16:21.

Antrajame kėlinyje "Topo centro" krepšininkai buvo sumažinę skirtumą iki dviejų taškų (25:27), tačiau vėliau vėl sekė sėkminga "Kauno tiltų" atkarpa, po kurios skirtumas šoktelėjo iki aštuonių taškų – 25:33. Kėlinio pabaigoje abi komandos žaidė panašų žaidimą ir "Kauno tiltai" tik nežymiai padidino savo persvarą – 34:44.

Po ilgosios pertraukos "Kauno tiltai" padidino pranašumą iki 14 taškų ir šis laikėsi didžiąją dalį trečiojo kėlinuko. Antroje kėlinio pusėje, "Kauno tiltai" spurtavo 0:8 ir padidino persvarą iki 22 taškų (44:66). Kėlinio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo "Topo Centras", kuris sumažino atsilikimą iki aštuoniolikos taškų – 52:70.

Ketvirtajame kėlinyje, taiklūs G.Kemzūros baudos metimai leido priartėti iki 15 taškų (59:74). "Topo Centras" skirtumą buvo sumažinęs net iki 11 taškų (67:78), tačiau pačioje rungtynių pabaigoje "Kauno tiltai" užgesino visas šeimininkų viltis laimėti, kuomet spurtavo (0:10) ir padidino skirtumą iki 21 taško. Galutinis rezultatas 70:90 ir "Kauno tiltai" švenčia antrąją pergale, antrame etape.

Topo centras: Edvardas Jašinskas – 23 tšk. (15 atk. kam.), Edvinas Gramauskas – 20 tšk., Gediminas Kemzura – 11 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 11 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 26 tšk., Tomas Kmitas – 13 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Čekanauskas – 12 tšk., Artūras Kaminskas – 12 tšk., Danielius Pranskevičius – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Permainingai vykusiose rungtynėse „Rapala“ palaužė „Topo centrą“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:42 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)