Lietuvos dujos vs Lietuvos geležinkeliai (87:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 16:38 val., peržiūros: 1230

2014m. vasario 9 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Lietuvos dujų"(šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkelių"(svečiai). Tik pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė lygiai, o nuo antrojo "Lietuvos dujos" susikrovė dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Pergalę šventė šeimininkai 11 tašku skirtumu – 87:76.

Rungtynės prasidėjo "Lietuvos dujų" ekipos dvitaškiu. Svečiai taip pat atsakė taikliu metimu. Po vieno taiklaus R. Nemeikšos baudos metimo sekė "Lietuvos geležinkelių" tolimas metimas. Rezultatas – 5:3. Toliau šeimininkai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį – 11:5. Po taiklaus varžovų tritaškio "Lietuvos dujos" atsakė 7 taškais – 18:8. Paskui abi ekipos apsikeitė taikliais metimais. Kėlinio pabaigoje šeimininkai įmetė du tritaškius, o varžovai atsakė 10 taškų ir sumažino skirtumą iki 6 – 26:20.

Antrajame kėlinyje pirmus taškus baudos metimais pelnė D.Grušauskas. 6 taškus įmetė "Lietuvos dujos", ir skirtumas padidėjo iki 8 – 32:24. Įpusėjus kėliniui šeimininkai įmetė 4 taškus, o po to dar pridėjo tris tritaškius iš eilės, padidindami skirtumą iki 17 taškų – 45:28. Kėlinio pabaigoje dar tritaškį ir tris baudas pataikė P.Minajevas ir padidino savo ekipos skirtumą iki 18 taškų – 51:33.

Trečiajame ketvirtyje abi ekipos žaidė rezultatyviai. Pirmuosius taškus tritaškiu pelnė M.Maumevičius, dar dvitaškį ir tritaškį pridėjo R.Marcinkevičius ir M.Maumevičius. Varžovai atsakė 5 taškais ir sumažino skirtumą iki 19 – 59:40. Po trijų taiklių dvitaškių skirtumas padidėjo iki 20 taškų – 65:45. Įpusėjus trečiajam kėliniui abi ekipos pelnė po 5 taškus, ir skirtumas išliko nepakitęs. Baigiantis trečiajam ketvirčiui "Lietuvos dujos" sumažino skirtumą dviem taškais – 72:54, bet stebuklingą metimą iš vidurio aikštės baigiantis laikui pataikė P.Minajevas ir padidino skritumą iki 21taško – 75:54.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 9:0, skirtumas sumažėjo iki 14 taškų – 77:63. 5 taškais atsakė šeimininkai ir šiek tiek padidino persvarą. Po taiklaus "Lietuvos dujų" dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 16, nes varžovai pataikė iš toli – 84:68. Kėlinio pabaigoje šeimininkai taškus rinko baudų metimais, o varžovai dvitaškiais, jų įmetė 4 ir sumažino skirtumą iki 11 taškų. 87:76 pergalę šventė "Lietuvos dujos".

"Lietuvos dujos": Paulius Minajevas – 23 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Maumevičius – 21 tšk., Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

"Lietuvos geležinkeliai": Dalius Grušauskas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Linas Gudanavičius – 17 tšk., Gediminas Naujalis – 15 tšk.

„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)„Lietuvos Dujos“ pergalingai startavo pusfinalio serijoje (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:25 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)