Kauno grūdai vs Restauratoriai (63:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Grūdai“ pasiekė revanšą“Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje

2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 1286

Balandžio 18 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, „Rind“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno Grūdų“ ir "Restauratorių". Po atkaklios kovos, rezultatu 63-52 pergalę iškovojo „Kauno Grūdai“. Pirmose rungtynėse triuškinamą pergalę buvo iškovoję "Restauratoriai", 78-49. Serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus ir viskas spręsis trečiose rungtynėse, kurios bus žaidžiamos rytoj 19 valandą, Kauno energijos salėje, Raudondvario pl. 84.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo "Restauratoriai", kurie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių susikrovė 5 taškų pranašumą, 17-12. Iki didžiosios pertraukos „Kauno Grūdai“ visą laiką alsavo savo oponentams į nugarą ir neleido nutolti. Po dviejų kėlinukų "Restauratoriai" vis dar turėjo trapią 3 taškų persvarą, 30-27.

Trečiajame kėlinuke abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau aikštelėje ir toliau vyko lygi kova. Po trijų kėlinukų „Kauno Grūdai“ sumažino deficitą iki minimumo, 44-45. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje du tritaškius smeigė „Kauno Grūdų“ puolėjas A.Praninskas, tiksliai iš dviejų taškų zonos atakavo P.Gasiūnas ir pirmą kartą rungtynėse „Kauno Grūdai“ įsiveržė į priekį dviženkle persvara, 59-49. Skuboti ir neparuošti "Restauratorių" tritaškiai tikslo nepasiekė, o „Kauno Grūdai“ įtvirtino pergalę taikliais baudų metimais. Galutinis rezultatas 63-52 užfiksavo „Kauno Grūdų“ pergalę.

Po rungtynių „Kauno Grūdų“ naudingiausias komandos žaidėjas P.Gasiūnas trumpai apibūdino žaidimo eigą: "Pirmoje dalyje priešininkams pakrito daug sudėtingų metimų ir tai mus labai išmušė iš vėžių. Pasidavėm emocijom ir tai sutrukdė pagauti žaidimą. Vis delto, smagu kad pavyko perlaužti rungtynių eigą. Kovojom iki galo, pabandysim sukovoti ir rytoj vyksiančiose varžybose"

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno grūdai: Paulius Gasiūnas – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Rytis Vainikevičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linardas Andrulis – 11 tšk., Vaidotas Stankevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Restauratoriai: Jonas Snudaitis – 22 tšk., Augustas Mikalonis – 13 tšk., Juris Goštautas – 9 tšk.

„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)„Sweco“ po pratęsimo pravėrė „Įmonių“ lygos finalo duris (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Kauno grūdai“ išvaistė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno Grūdai“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje įtikinama „Restauratorių“ pergalė (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 22:09 val.)Kauno „Grūdai“ pažemino „Ryterną“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:50 val.)