Omega vs Ekskomisarų biuras (105:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ sutriuškino savo varžovus

2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 20:34 val., peržiūros: 1526

Penktadienį, lapkričio 15 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Omegos” ir svečių “Ekskomisarų biuras” komandų. "Omega" komandos dominavimas šiose rungtynesė buvo akivaizdus. Nuo pat pirmų minučių aikštės šeimininkai emėsi darbo ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu (18:8). Kiti kėliniai nieko daug nesiskyrė - "Omega" komanda toliau žaidė savo žaidimą, o tuo tarpu priešininkai niekaip nerado būdų kaip stabdyti varžovų atakas bei kaip patiems užpulti savo oponentus. Galutinis rezultatas skelbė lengvą "Omega" ekipos pergalę rezultatu (105:55).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Remigijaus Kasperavičiaus dvitaškiu metimu. Po to pradėjo rinkti taškus ir kiti žaidėjai. Tiesa, tai daryti žymiai geriau sekėsi aikštės šeimininkų komandai, kuri ipusėjus pirmojo kėlinio laikui buvo surinkusi 12 taškų, kai tuo tarpu varžovai pataikė tik vieną metimą – tritaškį pataikė Paulius Aleksykas. Kėliniui pasibaigus rezultatu (18:10) pirmavo "Omega" ekipa.

Antrasis ketvirtis neabejotinai priklausė namų šeimininkų komandai. Jie per šį kėlinį sugebėjo imesti net 30 taškų , o varžovų atsakas tik 9 taškai. Po tokio spurto skirtumas tarp ekipų išaugo ženkliai ir jau po dviejų kėlinių buvo galima pagalvoti, jog rungtynių nugalėtojas jau aiškus. Antrajam ketvirčiui pasibaigus komandas skyrė jau 22 taškai, o po 2 -jų kėlinių (48:17).

Po ilgosios pertraukos sulaukėme kiek geresnio “Ekskomisarų biuras” komandos žaidimo. Šiame kėlinyje komanda sugėbėjo šiek tiek pagerinti komandos puolimą. Tačiau tai nepadėjo mažinti komandos bendro atsilikimo nuo puikiai šiame kėlinyje dvitaškius metimus metusių aikštės šeimininkų, kurie per šį kėlinį jų imetė net 10 ir baigiantis šiam kėliniui "Omega" komandos pranašumas dar išaugo 9 – iem taškais.

Ketvirtasis kėlinys rungtynių nugalėtojo praktiškai pakeisti negalėjo, tačiau abi komandos nesustojo žaisti. Būtent šis kėlinys buvo rezultatyviausias tiek aikštės šeimininkų komandai, tiek ir svečių ekipai, kurios savo komandų taškų kraičius padidino atitinkamai 32 -iem ir 22 – iem taškais, o galutinis rungtynių rezultatas skelbė "Omegos" komandos pergalė pusšimčiu taškų.

Po rungtynių pakalbintas pralaimėjusios komandos žaidėjas Gedeonas Šernius teigė, jog pralaimėjimą lėmė blogas žaidimas. Taip pat pažymėjo, jog aikštelėje žaidė kiek pasimetę, bei prasitarė, jog tokiam žaidimui įtakos galėjo turėti mažas treniruotėse dalyvaujančių žaidėjų skaičius.

Rezultatyviausiai "Omega" gretose žaidė: Mantas Zubavičius – 31 tšk. (9 rezult. perd.), Julius Kigas – 20 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Valiulis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Ričardas Brovka – 10 tšk., Donatas Šliogeris – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

"Ekskomisarų biuras" komandoje pasižymėjo: Paulius Aleksykas – 22 tšk., Donatas Pocius – 12 tšk., Karolis Butkus – 8 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Omega“ atkūrė intrigą, bet pergalei to nepakako (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)„Ekskomisarų biuras“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Sweco“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)