Agava & Automatinių sistemų servisas vs Karo medicinos tarnyba (78:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba”

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 22:39 val., peržiūros: 1451

Penktadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno techikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Agava & Automatinių sistemų servisas” (šeimininkai) ir Karo medicinos tarnyba” (svečiai) komandų. "Agava & Automatinių sistemų servisas” ekipa šiose rungtynėse didelių sunkumų neturėjo prieš oponentus. Pirmąjį kėlinį ši komanda laimėdama 7 taškų skirtumu, antrajame savo pranašumą pasididino iki 19 taškų. Po ilgosios pertraukos “Karo medicinos tarnyba” žaidė geriau ir šiame kėlinyje nusileido tik 2 taškais. Paskutinis kėlinys vėl kiek geriau susiklostė šeimininkams ir galutinis teisėjo švilpukas skelbė "Agava & Automatinių sistemų servisas” pergalę rezultatu 78:48 (17:10, 26:12, 20:18, 15:8).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Agava & Automatinių sistemų servisas” žaidėjo A. Sutkaus taikliu dvitaškiu metimu, kuris išvedė komandą į priekį. Prie šio starto dar prisidėjo ir G.Prabulis ir po jo taiklaus metimo rungtynių starte 5:0 pirmavo šeimininkai. Tačiau tuomet "prabilo" Karo medicinos tarnybos žaidėjas G.Paškevičius, kuris pasižymėjo iš eilės pelnydamas 5 taškus ir taip išlygino rezultatą (5:5). Nuo to momento, komandos kėlinio viduryje keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinio galą "Agava & Automatinių sistemų servisas” laimėdamas 8:2 po pirmo kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą (17:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo Karo medicinos tarnybos žaidėjo A.Kvedaravičius dvitaškiu. Tačiau po šio taiklaus metimo pastaroji ekipa ilgą laiką negalėjo pelnyti nei taškelio, o "Agava & Automatinių sistemų servisas” per šią atkarpą pelnė 8 taškus ir komandos pranašumą pasididino iki 17 taškų atžymos (27:17). Po to svečių ekipos puolimas kiek "atsigavo", o prie to labiausiai prisidėjo D.Vaitkevičius pataikęs 3 -is dvitaškius metimus, tačiau gynyba nebuvo ideali ir varžovai rasdami spragų tuom pasinaudodavo. Galiausiai kėliniui pasibaigus komandos skyrė 19 taškų (43:22).

Po ilgosios pertraukos rungtynių rezultate didelių pasikeitimų neįvyko. "Agava & Automatinių sistemų servisas” per trečią kėlinį išlaikė visą turėtą pranašumą. Tiesa, žvelgiant vien į šio kėlinio rezultatą matosi, jog svečių ekipa pagerino savo puolimą įmesdami 18 taškų. Tačiau "Agava & Automatinių sistemų servisas” žaisdami ne ką prasčiau sugebėjo vis vien laimėti kėlinį (20:18).

Paskutiniajame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Ypač tai pasakytina apie svečių ekipą, kurie pelnė viso labo 8 -is taškelius, o "Agava & Automatinių sistemų servisas” komandos žaidėjai surinko 15 ir padidino savo komandos galutinę persvarą iki 30 taškų (78:48).

Po šios pergalės "Agava & Automatinių sistemų servisas” savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 2 pralaimėjimus, o jų šiandieniniai varžovai lieka be laimėjimų per 5 žaistas rungtynes.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos žaidėjas A.Šalaševičius, treneris sakė:"nebus niekam paslaptis, kad priešininkai vieni iš silpnesnių mūsų pogrupyje.Lošėm atsipalaidavę, per daug neįsitempę – logiška pergalė".

Naudingiausi žaidėjai

Agava & Automatinių sistemų servisas: Almantas Sutkus – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Zakarevičius – 15 tšk. (12 atk. kam.)

Karo medicinos tarnyba: Darius Vaitkevičius – 18 tšk., Jokūbas Meškauskas – 6 tšk. (13 atk. kam.), Eimantas Šabonas – 5 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Agavos & Automatinių Sistemų Serviso“ krepšininkai persvarą savo pusėje išlaikė iki finalinio švilpuko (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)