Karo medicinos tarnyba vs Sweco (47:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“

2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 23:52 val., peržiūros: 1907

Lapkričio 15 dieną įvyko įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko "Kauno medicinos tarnyba" ir svečiai "Sweco" ekipa. Prieš rungtynes aiškiais favoritais laikyti "Sweco" krepšininkai per pirmąjį kėlinį sunkiai įrodinėjo savo pranašumą. Po pirmų minučių šeimininkai pirmavo 7:2, vėliau panašią rezultatyvią atkarpą sužaidė svečiai ir persvara pakrypo į kitą pusę. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taškais ir baigė ketvirtį rezultatu 11:15 "Sweco"naudai

Antrajame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą, tačiau išlaikyti pranašumo ilgai nepavyko, lyderių vedina svečių ekipa viso kėlinio metu išlaikydavo skirtumą tarp 4-8 taškų ir jau iki pat rungtynių pabaigos nebeleido varžovams priartėti. Nors ši kova buvo tarp skirtinguose turnyrinės lentelės galuose esančių komandų, didelio skirtumo nesimatė, nes "Karo medicinos tarnyba" du kėliniui sužaidė kaip lygus su lygiais ir prieš trečiąjį kėlinį atsiliko trapiu skirtumu. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 26:31.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų ekipoje pasimatė pirmieji nuovargio požymiai, žaidėjai nebe išlaikė "Sweco" uraganinio žaidimo, po keletos minučių skirtumas tarp komandų išaugo iki 11 taškų. Šiame kėlinyje visiškai nieko negalėję padaryti šeimininkai galėjo tik stebėti kaip lengvus taškus po perimtų kamuolių pelno varžovai. Viso kėlinio metu skirtumas tik augo, o besibaigiant ketvirčiui buvo galima jausti kad intrigos šiame mače nebebus. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 34:51.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino, kadangi "Sweco" pradėjo piknaudžiauti tritaškiais metimais ir tai nedavė naudos. Kai įpusėjus kėliniui skirtumas nepakito, "Sweco" visiškai atsipalaidavo, leido pažaisti mažiau žaidusiems žaidėjams. Šeimininkams koją kišo netaiklūs metimai iš gerų situacijų, todėl skirtumas nejudėjo iš vietos. Ištiksėjus paskutinėms rungtynių sekundėms, švilpukas skelbė lengvą "Sweco" pergalę rezultatu 47:67.

"Sweco" treneris R.Undraitis po rungtynių sakė: Jau keletoje rungtynių pradžioje sunkiai įsivažiuojame, nors rezultatai geri, tačiau dar neradome to žaidimo kurį galime žaisti. Laimėjimai žinoma gerai, bet kartais reikia ir pralošti.

"Karo medicinos tarnybos" treneris sakė: Smagu kad su kiekvienom rungtynėms pralošiam vis mažesniu skirtumu, ateityje stengsimės pakovoti ir dėl pergalių. Šiame sezone tikslų nusibrėžę neturime, mūsų tikslas gerai praleisti laiką.

Karo medicinos tarnyba: Darius Vaitkevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Jokūbas Meškauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Arvydas Rudžianskas – 10 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 17 tšk. (19 atk. kam., 9 išpr. praž.), Marius Liepa – 14 tšk., Robertas Trepočka – 11 tšk., Dainius Čepulis – 10 tšk.

„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Karo medicinos tarnyba“ įveikė „LESTO“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepavykus „užsikabinti“ rungtynės baigėsi užtikrinta „Sweco“ pergale (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:21 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)