Vieningas Kaunas vs Rapala (53:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 17 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“

2014 sausio 17 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1189

Sausio 17 dieną, 18.30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vieningas Kaunas" (šeimininkai) ir "Rapala" (svečiai). Labai galingai pradėję rungtynes ir jau pirmame kėlinuke dviženklį pranašumą pasiekę "Rapalos" krepšininkai, vėliau, savo turimos persvaros neiššvaistė ir rungtyniaudami drausmingai pasiekė pergalę rezultatu 53:79.

Rungtynes labai galingai pradėjo "Rapalos" krepšininkai, kurių puolimas veikė be nesklandumu, kamuolys greitai judėjo tarp žaidėjų, o daugelis atakų atrodė tarsi iš vadovėlio. Bet labiausiai svečiai džiaugtis galėjo dėl pavyzdinės gynybos, kuri ilgą laiką išlaikė sukausčiusi varžovų puolimą. Pirmasis kėlinukas buvo tiesiog tragiškas "Vieningajam Kaunui", nes komanda turėjo jau 16 taškų deficitą. Negana to "Rapala" net neketino sustoti, jau antrojo kėlinuko pradžioje užgriuvo varžovus tritaškių lietumi ir skirtumas žaibiškai pasiekė net 27 taškų ribą. Šis momentas buvo tarsi esminis šį vakarą, nes netrukus abi komandos jau žaidė taškas į tašką, o šeimininkai netgi sugebėjo šiek tiek priartėti. Rezultatas prasidedant ilgajai pertraukai 23:41.

Antroji rungtynių dalis buvo greičiau tik formalumas, abi komandos rungtyniavo gana lygiai, o kartais "Vieningasis Kaunas" net priversdavo varžovus sunerimti. Tačiau "Rapalos" ekipai užtekdavo vos poros tikslių atakų ir visos varžovų viltys nutoldavo. Paskutiniame kėlinuke svečiai surengė dar vieną spurtą ir galingai finišavę pasiekė pergalę rezultatu 53:79.

Nugalėtojų komandos trenerio G.Mickevičiaus mintys po rungtynių: "pagaliau sužaidėme puikias rungtynes, šiandien viską padarėme labai gerai – apsigynėme, puikiai pataikėme iš visų padėčių ir sugebėjome išlaikyti didelį skirtumą."

Vieningas Kaunas: Deividas Plerpa – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Šapalas – 12 tšk., Karolis Aleksandravičius – 8 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Laurynas Kalėda – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Mickevičius – 13 tšk.

„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)„Rapala“ iškovojo dar vieną pergalę (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)Dėka ketvirtojo kėlinuko pergalę sugriebė „Vieningas Kaunas“ komanda (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Rapala“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Kauno „Švarą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Rapala“ išplėšė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 00:20 val.)Arnoldo Karlos dvitaškis su sirena atnešė pergalę „Vieningam Kaunui“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:12 val.)