Vilmista vs Kauno aerouostas & Lana lecta (81:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 23:39 val., peržiūros: 1426

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygoje "Vilmista" savo aikštėje egazminavo "Kauno Aerouostą – Laną Lectą". Nors šeimininkai rungtyniavo gerai, pakiliai ir rezultatyviai, tačiau varžovai pasirodė dar geriau. Tautvydas Žioba surengė asmeninį šou, o jo statistika tiesiog "rovė stogą". Nerasdami vaistų prieš svečių lyderį ir jo benefisą, "Vilmista" turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu (81:90).

Komandos susitikimą pradėjo susitelkusios ir labai pakiliai. Rezultatyvumu negalėjo skųstis nė viena iš ekipų. Ketvirčiui įpusėjus "Vilmista" dar turėjo 6-ių taškų persvarą (14:8). Vis tik, ketvirčiui baigiantis svečiai surengė spurtą 2:9 ir persvėrė rezultatą (16:17). Kėlinuką taikliu tritaškiu užbaigė Matas Narbūtas (19:17).

Antrojo kėlinio metu aikštėje ir toliau virė atkakli kova, o komandos toliau dėmesį koncentravo ties puolimu. Kėliniui įpusėjus "Vilmista" dar kartą įgijo didžiausią turėtą pranašumą (31:25). Tačiau "Kauno Aerouostas – Lana Lecta" surengė spurtą 0:8 ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (31:33). Dar kartą rezultatas buvo lygus (33:33). Vis tik, kėlinio pabaigoje tikslesni buvo svečiai, kurie susigrąžino pranašumą (37:43).

Trečiasis ketvirtis niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų dviejų. Komandos įrodinėjo esančios verta viena kitos bei nemažino apsukų puolime. Varžovus į neviltį šio kėlinio metu varė Matas Narbūtas savo taikliais tolimais metimais. Savo ruožtu svečiai turėjo Tautvydą Žiobą, kuris reikalui esant galėjo vienas susitvarkyti su varžovų gynyba. Kėliniui baiginėjantis komandas skyrė vos du taškai (58:60), tačiau prieš lemiamą kėlinuką šis skirtumas padidėjo iki 7-ių taškų (63:70).

Vos prasidėjus šiam ketvirčiui Šarūnas Petraitis sumetė dvi baudas, bet varžovai atsakė net 12 "sausų" taškų ir skirtumas tapo didžiulis (65:82). Atrodė, kad viskas susitikime jau baigta, tačiau "Vilmista" kilo į lemiamą šturmą. Laimėję atkarpą 14:2 šeimininkai prisivijo varžovus (79:84). Vis tik, "Vilmistos" vaikinai išnaudojo per daug jėgų vydamiesi varžovus, kad galėtų persverti rungtynių rezultatą. Galiausiai "Kauno Aerouostas – Lana Lecta" įtvirtino savo pranašumą, bei iškovojo pergalę rezultatu (81:90).

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Matas Narbūtas – 20 tšk., Šarūnas Orlovas – 13 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 50 tšk. (20 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Amanaitis – 9 tšk., Artūras Stankevičius – 8 tšk.

„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)