ACME vs ESS Santermita & ĮSP DNC (73:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“

2014 sausio 07 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 1347

Sausio 7 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Acme" priemė svečius "ESS Santermitą & ĮSP DNC". "Acme" buvo iškovojusi vieną pergalę ir septynis kartus buvo pralaimėjusi. "ESS Santermita & ĮSP DNC" savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir penkis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Acme", bet vėliau "ESS Santermita & ĮSP DNC" pasivijo ir pralenkė varžovus (5:6). Ketvirtą minutę "Acme" pradėjo spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (11:6). Įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė svečiai. Po jos "ESS Santermita & ĮSP DNC" pelnė septynis taškus be atsako (11:14). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (13:14). Kėlinio pabaigoje "ESS Santermita & ĮSP DNC" padidino persvarą iki šešių taškų (15:21).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (17:23). Trečią minutę svečių persvara buvo sumažėjusi iki trijų taškų (20:23), bet vėliau penkis taškus be atsako pelnė "ESS Santermita & ĮSP DNC" (20:28). Septintą minutę spurtą pradėjo "Acme". Jo metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (27:28). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (27:32), o minutės pertraukėlės paprašė "Acme". Ketvirčio pabaigoje svečiai išsaugojo penkių taškų persvarą (31:36).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes svečių persvara išaugo iki 10 taškų (33:43). Šeštą minutę "ESS Santermitos & ĮSP DNC" pranašumas padidėjo iki 13 taškų (35:48), o minutės pertraukėlės paprašė "Acme". Po jos "Acme" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (39:49). Paskutines ketvirčio minutes geriau sužaidė "ESS Santermita & ĮSP DNC". Svečiams pavyko padidinti persvarą iki 16 taškų (40:56).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (42:59). Vėliau komandos žaidė rezultatyviai, o ketvirtą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 20 taškų (46:66). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 19 taškų (57:76). "Acme" dar spėjo surengti spurtą, kurio metu pelnė 12 taškų be atsako (69:78). Paskutinę minutę "Acme" buvo priartėję prie varžovų iki penkių taškų (73:78), bet pasivyti varžovų nepavyko (73:80).

"ESS Santermita & ĮSP DNC" iškovojo trečią pergalę, o "Acme" pralaimėjo aštuntą kartą.

Po rungtynių "ESS Santermitos & ĮSP DNC" treneris ir žaidėjas E.Sliežauskas: "Pirma pergalė antrame etape. Varžovai truputi silpnesni. Taip jau šį sezoną sportuojam. Smagiai pažaidėme, pabėgiojome. Manau, buvo smagu." Paklaustas, kodėl gale rungtynių leido varžovams prisivyti, treneris atsakė: "Atsipalaidavome. Prašiau vyrų susikaupti, bet svarbu laimėjome. Sveikiname varžovus su gražiu žaidimu."

"Acme" treneris ir žaidėjas A.Kmita: "Didelė problema buvo šiandien, kad nepataikėme nei vieno tritaškio ir pirmame kėlinyje neatkovodavome kamuolių po savo krepšiu. Per daug leidome varžovams pabėgti, o gale rungtynių varžovai atsipalaidavo. Galvojome gal išeis pasivyti, bet neišėjo. Buvo likę per mažai laiko. Norėjome bent sumažinti skirtumą dėl kitų rungtynių, jei kartais to reikėtų."

ACME: Paulius Katkevičius – 28 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 9 tšk.

ESS Santermita & ĮSP DNC: Aurimas Tamošiūnas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Esmiraldas Sliežauskas – 16 tšk., Tomas Každailis – 14 tšk. (13 atk. kam.), Ernestas Kaminskas – 12 tšk., Donatas Podžiūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)Solidžiai žaidusi „ESS Santermita & ĮSP DNC“ jau antrame kėlinyje sudėjo visus taškus ant „i“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:05 val.)