Dentist Team vs Lietuvos dujos (94:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“

2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1082

Balandžio 27 dieną, 20.30 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Lietuvos Dujos" (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios rungtynės dėl patekimo į lygos finalą (pirmąją dvikovą rezultatu 73:66 buvo laimėję "Lietuvos Dujos"). Aikštelės šeimininkai šį vakarą neturėjo kur trauktis, tad namų sienas gynė iš visos širdies. Abi komandos šiose rungtynėse surinko gausybę pražangų, o ilgesnis suolelis, bei koncentracija paskutinėmis minutėmis pergalę leido pasiekti "Dentist Team" ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:83.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, komandos apsikeitė netaikliais metimais, kelis kartus pasikeisti spėjo ir pirmaujanti ekipa. Panašiai vyko visas pirmasis kėlinukas, kurį būtų galima pavadinti banguotu. Tačiau jau antrojo kėlinuko metu pagaliau žaidimas tapo rezultatyvesnis, o prie to labiausiai prisidėjo provokuojamos pražangos. Komandos taip dažnai pažeisdavo taisykles, kad visas žaidimas sukosi vien apie baudų metimus. Vien per antrąjį ketvirtį žaidėjai metė net 27 baudos metimus. Tiesa, žinant varžybų svarbą toks žaidimo braižas atrodė gana logiškas, nes nei viena pusė nebuvo linkusi suteikti priešininkams nors kiek daugiau laisvės. O prasidedant ilgajai pertraukai "Dentist Team" ekipai pavyko išlaikyti nedidelį pranašumą ir jie pirmavo rezultatu 45:41.

Didelių pasikeitimų nebuvo ir po ilgosios pertraukos. Komandos ir toliau rinkosi pražangas, o žaidėjai dažnai net su ironija pasitikdavo eilinį teisėjų švilpuką, tačiau vos už akimirkos viską pamiršdavo ir vėl reikalaudavo pražangų. Toks kietas žaidimas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko. "Dentist Team" komandoje reikiamu metu blysketėjo M.Zaveckas ir po jo tolimų šūvių šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą. Tačiau paskutinių minučių metu viskas galėjo staigiai pasikeisti, abiejų komandos gretos ėmė sparčiai retėti dėl pražangų limito, o paskutinį varžovų spurtą šeimininkams pavyko atlaikyti tik dėl ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio, nes ekipai jau negalėjo padėti net 4 žaidėjai. "Dentist Team" atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 94:83.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Žotkevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 15 tšk., Donatas Stasaitis – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Lietuvos dujos: Romas Nemeikša – 19 tšk. (14 atk. kam., 11 išpr. praž.), Paulius Minajevas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Nerijus Urbanavičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Stumbras“ neatsilaikė prieš „Lietuvos Dujas“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:37 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Dentist Team“ po atkaklios kovos iškovojo „Įmonių“ lygos Mažąją taurę (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 00:23 val.)Nerezultatyviame mače „Lietuvos Dujų“ pergalė (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)