Kauno grūdai vs Rapala (65:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 28 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Negausiai susirinkusių komandų akistatoje ‒ „Kauno grūdų“ pergalė

2014 kovo 28 d., Penktadienis, 22:43 val., peržiūros: 845

Penktadienį, kovo 28 dieną, KTK sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių aštuntfinalio pirmosios rungtynės tarp vietos "Kauno grūdų" ir svečių "Rapala" ekipų. Jau pačioje susitikimo pradžioje "Kauno grūdai" atitrūko nuo varžovų ir sėkmingų pirmo bei antro kėlinukų dėka įgijo dvylikos taškų pranašumą. Žaidimas tarp ekipų buvo itin lėtas ir vangus. "Rapalai" toks žaidimo stilius buvo itin parankus, ko pasekoje jiems pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau paskutiniame kėlinuke stebuklų neįvyko ir pergale džiaugėsi šeimininkai, kurie serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0. 65:51 (21:14, 19:14, 9:10, 16:13).

Rungtynių pradžioje akivaizdžiai geriau startavo aikštės šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be jokio atsako. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarė ir "Rapala", tačiau rezultatyviau žaidę šeimininkai išlaikė devynių taškų persvarą. Kiek vėliau svečiai smeigė tolimą metimą ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Toliau sekė keturi iš eilės "Kauno grūdų" taškai, bet svečių žaidėjai nepasimetė ir į tai atsakė atkarpa 2:7, kurios dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septynių taškų. 21:14.

Pačioje antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai spurtavo 7:2 ir dar labiau atitrūko nuo priešininkų, tačiau vangaus žaidimo privalumais pasinaudoję svečiai taip pat surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas. Kiek vėliau "Kauno grūdai" surengė dar kelis sėkmingus išpuolius, po kurių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų, tačiau du taiklūs tolimi "Rapalos" metimai kėlinuko pabaigoje leido jiems sumažinti savo deficitą iki dvylikos taškų. 40:28.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai iškart pelnė šešis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki aštuoniolikos taškų. Į tai svečių krepšininkai atsakė spurtu 0:7, kurio dėka jų atsilikimas sumažėjo iki vienuolikos taškų. Pačioje trečiojo kėlinuko pabaigoje abi komandos dar spėjo apsikeisti taikliais tolimais, po kurių skirtumas tarp jų išliko nepakitęs. 49:38.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi ekipos dar kartelį apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 9:0, padidinęs skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų ir išsprendęs visus reikalus. Nors deficitas buvo akivaizdus, tačiau "Rapala" vistiek nesiruošė taip lengvai sudėti ginklų ir toliau aktyviai rungtyniavo. Nors vėliau skirtumas dar labiau išaugo, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje svečių krpešininkai dar pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako ir sumažino savo galutinį atsilikimą iki keturiolikos taškų. 54:51.

Sekančios rungtynės įvyks kovo 30 dieną (sekmadienį), 16val., A.Sabonio krepšinio centre.

"Kauno grūdai": Andrius Praninskas – 19 tšk., Mindaugas Balsys – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rytis Vainikevičius – 13 tšk. (15 atk. kam.), Linardas Andrulis – 11 tšk.

"Rapala": Gediminas Mickevičius – 21 tšk., Jonas Martišius – 13 tšk., Lukas Kotvickis – 11 tšk.

Po pralaimėjimo "Rapalos" ekipos treneris Gediminas Mickevičius sakė: "Labai džiaugiamės, kad taip pralaimėjome iš tikrųjų, rezultatas mus tenkina. Tiesiog smagiai pasižaidėme, praleidome laiką ir lauksime jų atvykstant pas mus".

Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Omega“ reguliarųjį sezoną baigė pergalingai ‒ įveikti „Kauno grūdai“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 20:19 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje įtikinama „Restauratorių“ pergalė (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 22:09 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)