Autotoja & Ekodora vs Lietuvos geležinkeliai (62:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę

2014 sausio 17 d., Penktadienis, 00:50 val., peržiūros: 1253

Ketvirtadienį (01.16) Aleksandro Stulginskio mokykloje – daugiafunkciame centre įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Autotoja & Ekodora" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai). Po atkaklios kovos, pergalę iškovojo svečiai – 62:68 (15:13, 11:25, 18:11, 18:19).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie taikliai atakavo iš toli ir įgijo dviženklę persvarą (3:13). Visgi "Autotoja & Ekodora" kėlinį uždarė galingai ir svečiams daugiau neleidusi pelnyti nei vieno taško išsiveržė į priekį – 15:13.

Antrajį kėlinį "Lietuvos geležinkeliai" pradėjo labiau susikoncentravę ir laimėję atkarpa 2:12, persvėrė rezultatą ir padidino pranašumą iki 8 taškų (17:25). Vėliau žaidimas kiek išsilygino ir tik pačioje kėlinio pabaigoje skirtumas šoktelėjo iki 12 taškų – 26:38.

Po ilgosios pertraukos "Autotoja & Ekodora" priartėjo iki 7 taškų (36:43), o dar po kiek laiko sumažino skirtumą iki 3 taškų (44:47). Kėlinio pabaigoje svečiai dar spėjo pataikyti dvitaškį ir padidinti skirtumą iki penkių taškų – 44:49. Paskutiniajame kėlinyje ilgą laiką laikėsi, svečių ekipos penkių taškų pranašumas, tačiau po taiklaus M.Visockio tritaškio išaugo iki aštuonių taškų – 50:58.

Šeimininkai neketino nuleisti rankų ir aršiai priešinosi. Iš pradžių sumažino skirtumą iki trijų taškų (55:58), o vėliau netgi persvėrė rezultatą (61:60). Visgi rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Lietuvos geležinkeliai", kurie laimėjo atkarpą (1:8) ir įtvirtino sunkią pergalę – 62:68.

Autotoja & Ekodora: Žygimantas Žitkus – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Ričardas Petraitis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Marius Žitkus – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 22 tšk., Tomas Žvirblis – 19 tšk., Dalius Grušauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurelijus Vaičiulis – 10 tšk. (9 rezult. perd.)

Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ peržengė „KTU“ barjerą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)Taiklus A. Vaičiulio tritaškis padovanojo „Lietuvos geležinkeliams“ pergalę (2014 sausio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)Minimali „Lietuvos dujų“ pergalė (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)