Callcredit vs Lietuvos dujos (63:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ ‒“Įmonių“ lygos Mažosios taurės nugalėtojai!

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 01:05 val., peržiūros: 1171

A.Sabonio krepšinio centro 1 salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės Didysis finalas, kuriame susitiko "Callcredit" (šeimininkų teisėmis) ir "Lietuvos dujų" (svečiai) komandos. Viso susitikimo metu aikštelėje vyravo atkakli kova, kurioje geriau sekėsi šeimininkų ekipai – jie varžovus įveikė rezultatu 63:52 (17:11; 15:19; 17:15; 14:7) ir pasipuošė aukso medaliais.

Rungtynės prasidėjo puikiu "Callcredit" spurtu 10:0, o "Lietuvos dujos" pirmuosius taškus pelnė sužaidus 5 min. 24 sek. (2:10). Šis metimas tarsi pažadino svečius ir jie gana greitai sumažino savo atsilikima iki 3 taškų (9:12). Visgi ketvirčio pabaigoje geriau rungtynevo "Callcredit" krepšininkai, kurie po pirmųjų 10 kovos minučių turėjo 6 taškų pranašumą (17:11).

Antro kėlinio pradžioje "Lietuvos dujos" laimėjo atkarpą 5:2 ir vėl gerokai priartėjo prie varžovų (16:19). Kurį laiką aikštelėje vyravo lygus krepšinis (23:20 "Callcredit" naudai), bet tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl nutolo (29:20). Visgi antroje ketvirčio dalyje iniciatyvą perėmė "Lietuvos dujų" žaidėjai, kurie po neblogai sužaistos atkarpos 10:3 prieš didžiąją pertrauką paliko varžovams vos 2 taškų pranašumą (30:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Lietuvos dujos" pelnė 3 taškus ir pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį (33:32). Tačiau po šio momento "Callcredit" spurtavo net 15:2 ir vėl įgijo apčiuopiamą pranašumą (47:35). Tiesa, šio pranašumo šeimininkams išsaugoti nepavyko – "Lietuvos dujos" prieš lemiamą žaidimo dalį panaikino didžiąją dalį savo deficito (45:49).

Pradžioje ketvirtojo kėlinio aikštelėje vyko lygus krepšinis, o priekyje 4 taškais vis dar buvo "Callcredit" komanda (53:49). Tačiau tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir, likus iki susitikimo pabaigos 5 min. 15 sek., įgijo dviženklį pranašumą (59:49). Per likusį laiką niekas kardinaliai nepasikeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo "Callcredit" pergalę rezultatu 63:52.

"Callcredit": Arūnas Rimas – 19 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž., 21 naud. balas ), Valdas Šluta – 18 tšk., Kęstutis Česnulevičius – 10 tšk.

"Lietuvos dujos": Romas Nemeikša – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Paulius Minajevas – 11 tšk. (9 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 10 tšk. Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojo Mindaugas Mačiulaitis, kuris laimėjo 13 oro dvikovų.

„Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės ketvirtfinalyje, „CallCredit“ pergalė (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)