Celsis vs Kauno aerouostas & Lana lecta (69:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 21 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“

2014 sausio 21 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 1149

Antradienio vakarą KTU Vaižganto progimnazijoje susitikko "Rind" įmonių lygos antrojo etapo, I pogrupio ekipos: "Celsis" (šeimininkai) ir "Kauno Aerouostas & Lana Lecta". Įtemptame ir aistrų kupiname mače beveik visą rungtynių laiką pirmavo "Celsis" krepšininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Vis dėlto lemiamomis akimirkomis fortūna šyspojosi aikštė šeimininkams, iškovojusiems pergalę rezulatu 69:62.

Susitikimas prasidėjo svečių tritaškiu, į kurį "Celsis" atsakė aštuoniais iš eilės taškais. Vėliau iniciatyvois vėl ėmėsi "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" ir išsiveržė į priekį 12:14, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau sekėsi "Celsiui" – šeimininkai baigė kėlinį primaudami 16:14.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu, po kurio komandas skyrė aštuoni taškai (22:14), tačiau "Kauno Aerouostas & Lana lecta" atsakė aštuonių taškų serija ir rezultatą išlygino 22:22. Antroje ketvirčio dalyje sėkmė buvo šeimininkų pusėje ir kėlinys baigėsi "Celsiui" pirmaujant 30:27.

Trečiajame kėlinuke aikštės šeimininkų snaiperiai padidino savo komandos persvarą iki aštuonių taškų (40:32). "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" spurtavo 0:6 ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (40:38), tačiau persverti rezultato per likusį laiką svečiams nepavyko – "Celsis" atsilaikė ir baigė kėlinuką pirmaudami 50:46.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo T.Žiobos šešiais taškais, išlyginusiais rezulkatą – 52:52. Netrukus puolėjas išvedė "Kauno Aerouostas & Lana Lecta" komandą į priekį 53;54, tačiau aikštė šeimininkai nenorėjo pasiduoti ir vėl išsiveržė į priekį (58:54). Likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos svečiai išlygino rezultatą (62;62), tačiau paskutinė ataka svečiams buvo nesėkminga, o "Celsis" išnaudojo varžovų pražangas, bei "įsūdė" tolimą metimą paskutinę sekundę, iškovodami dramatišką pergalę rezultatu 69:62.

"Šiemet ko gero pirma tokia nervinga kova.. Priešininkas seniai pažįstamas, nors šiemet kaip ir dauguma komandų, pasistiprinęs. Varžovai patys įvedė mus į chaotišką žaidimą – mes esame kur kas ramesnė komanda, bet kova yra kova – jie norėjo laimėti, ir mes taip pat. Šį kartą fortūna nusišypsojo mums, nors bet kas galėjo laimėti" – po mačo kalbėjo "Celsis" komandos treneris L.Pečkaitis.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 19 tšk., Osvaldas Sarpalius – 18 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Audrius Bartkus – 18 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 32 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Pavalkis – 8 tšk.

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„Celsis“ po atkaklios kovos palaužė „Agava“. (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:28 val.)„Celsis“ baudos metimais įtvirtino pergalę (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)