Celsis vs Dentist Team (84:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:58 val., peržiūros: 1394

Antradienį, gruodžio 03 dieną, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Celsis” ir svečių “Dentist team” komandų. Pirmajamame kėlinyje kur kas rezultatyviau žaidė šeimininkai, kurie kėlinį laimėjo 9 taškų skirtumu (21:12). Antrajame kėlinyje svečiams pavyko stipriau pasipriešinti ir šį kėlinį ši komanda atsiliko jau tik 2-iem taškeliais. Po ilgosios pertraukos vėl iniciatyvą į savo rankas paėmę šeimininkai po trečio kėlinio turėjo 21 taško persvarą (61:40). Per lemiamą kėlinį šeimininkai pridėjo dar 6 taškus ir galutinė pervara pasiekė 27 taškus, o rungtynės baigėsi rezultatu (84:57).

Pirmojo kėlinio pradžia geriau susiklostė svečių ekipai, kurie vienu metu buvo priekyje 2:10. Rungtynėms prasidėjus pirmas pasižymėjo Vaidotas Stalerūnas, o prie jo prisidėjęs A. Zotkevicius padidino persvara 0:4. Tuomet šeimininkų žaidėjas M.Valatkevičius smeigė tritaškį ir sušvelnino atsiliką iki 1 taško. Tačiau, tada sekė 3 iš eilės rezultatyvios svečių atakos, kurios išvedė ekipą į priekį 8 taškais. Visgi, po to vaizdas aikštelėje pakito - “Dentist team” puolimas sustojo, o šeimininkai žaidė itin rezultatyviai. Per antrąją pirmo kėlinio pusę svečiai pasižymėjo tik vienu dvitaškiu, kai tuo tarpu jų varžovai pridėjo net 14 taškų , o pirmajam kėliniui pasibaigus "Celsis" pirmavo (21:12).

Antrajame ketvirtyje komandų žaidimas vėl vyko banguotai, kadangi komandos keitėsi rezultatyviom atkarpomis. Šio kėlinio pradžioje "Celsis" ekipa pabėgo 6 taškais į priekį, tačiau po šios atkarpėlės sekė “Dentist team” atsakas 0:8, kuris sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Kėlinio viduryje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidusi "Celsis" ekipa į didžiąją pertrauka išėjo pirmaudama 11 taškų skirtumu (39:28).

Po ilgosios pertraukos pirmieji pasižymėjo šeimininkai - G.Pečkaitis tritaškiu metimu padidino atotrūkį iki 14 taškų. Po to komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau kėlinio viduryje šeimininkai spurtavo ir vienu metu turėjo 20 taškų pranašumą. Tiesa, tuomet “Dentist team” pavyko kiek aptirpdyti persvarą, tačiau, kėlinio gale “Dentist team” neapsigynė ir po trejų kėlinių 21 taško pranašumas priklausė šeimininkams.

Per paskutines 10 minučių “Dentist team” nesukūrė nieko tokio, kas leistų sumažinti skirtumą ir galutinis rezultatas skelbė "Celsis” ekipos pergalę rezultatu (84:57).

Po pergalės "Celsis” ekipos žaidėjas K.Rimkevičius kalbėjo:"Namų arena. Ačiū žiūrovams, kurie atėjo palaikyti. Fanas, didžiulis mūsų, Andrius Šukys buvo žiūrovuose. Aišku, norėjosi kaip gražiau ir, sakau, gavosi, kad žaidžiam publikai. Ne viskas pavyko, bet geras mačas. Pats nepataikiau tolimų, "neprakiuro", o šiaip viskas tvarkoj, tik Liūtauras prasikirto lūpą , reikės ar nereikės siūti. Daugiau nėra ką pasakyti. Tiesa, varžovai, gal ir ne mano reikalas, vėlgi visada zona dengėsi. Mums tolimi metimai "nepaėjo", bet kei kitiems "paeis" tai jiems bus sunku. Su tokia gybnyba galima gerai užmesti".

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 16 tšk., Audrius Bartkus – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 13 tšk., Julius Svirka – 12 tšk., Vidas Raudonis – 12 tšk.

Dentist Team: Arunas Zotkevicius – 17 tšk., Ignas Aksomaitis – 12 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 8 tšk.

„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Celsis“ po atkaklios kovos palaužė „Agava“. (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:28 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KTU“ įveikė „Dentist Team“komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 15:55 val.)„Celsis“ žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2014 kovo 28 d., penktadienis, 20:50 val.)„Celsis“ baudos metimais įtvirtino pergalę (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)