Chemcentras vs Dentist Team (70:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Dentist Team“ po atkaklios kovos iškovojo „Įmonių“ lygos Mažąją taurę

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 00:23 val., peržiūros: 1303

A.Sabonio krepšinio centro 1 salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės Mažasis finalas, kuriame susitiko "Chemcentro" (šeimininkų teisėmis) ir "Dentist Team" (svečiai) komandos. Kaip ir dera tokiai susitikimo svarbai, aikštelėje vyravo apylygis krepšinis, kuriame visgi šiek tiek geriau sekėsi svečiams – jie įveikė varžovus rezultatu 77:70 (13:9; 22:19; 15:22; 27:20) ir pasidabino bronziniais medaliais.

Rungtynės prasidėjo daugybe netaiklių metimų abiejose aikštelės pusėse, o pirmieji taškai sužaidus 3 min. 08 sek. krito į "Chemcentro" krepšį, kai du taškus pelnė M.Zaveckas ("Dentist Team"). Visgi sekančių taškų reikėjo palaukti dar 1 min. 34 sek., kai rezultatas tapo lygus (2:2), o po to ekipos vis dažniau sugebėjo rezultatyviai užbaigti atakas – po pirmųjų 10 kovos minučių rezultatu 13:9 pirmavo "Dentist Team".

Antrojo kėlinio pradžioje "Dentist Team" spurtavo 9:2 ir skirtumas pirmą kartą šiame susitikime tapo dviženklis (22:11). Vėliau kurį laiką aikštelėje vyravo lygus krepšinis (25:14; 30:19), tačiau ketvirčio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmė "Chemcentro" krepšininkai, kurie iki didžiosios pertraukos gerokai sumažino savo atsilikimą (28:35).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje "Chemcentras" pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir, sužaidus 4 min. 48 sek., rezultatas tapo lygus (41:41). Nors po to "Dentist Team" pelnė 5 taškus be atsako ir vėl šiek tiek nutolo (46:41), bet tai įsibėgėjusių šeimininkų nesustabdė ir, likus iki ketvirčio pabaigos 1 min. 34 sek., priekyje jau buvo "Cemcentras" (48:46). Tiesa, šio pranašumo šeimininkams nepavyko išsaugoti, tačiau prieš lemiamą žaidimo dalį rezultatas buvo lygus – 50:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelėje ir toliau vyko lygi kova, o ir rezultatas išliko lygus (59:59). Visgi tada "Dentist Team" sužaidė sėkmingą atkarpą 10:3 ir įgijo jau apčiuopiamą pranašumą (69:62). Nors vėliau ir labai stengėsi "Chemcentras", tačiau į kiekvieną jų rezultatyvią ataką taškais atsakydavo ir svečiai, o paskutis teisėjų švilpukas užfiksavo sunkią "Dentist Team" pergalę rzultatu 77:70.

Raimondas Krasnickas ("Dentist Team"):

Tomas Jonkus ("Chemcentras"):

"Na, pirmiausia noriu pasveikinti priešininkus, nes jie verti šios pergalės. Vis dėlto, šį sezoną tris kartus žaidėm prieš juos ir nesugebėjome nė karto laimėti. Turbūt tai reiškia, kad jie buvo tikrai stipresni. Rungtynių pradžioje puikiai gynėmės, bet tuo pačiu prastai puolėme. Nors būtų pakakę 2-3 sėkmingų atakų tam, kad pabėgtume į priekį, bet darėm daug klaidų ir labai prastai atakavome iš toli. Po pertraukos planas buvo sumažinti klaidų skaičių. Tai mums pavyko padaryti, kas iškart leido išsivežti į priekį. Bet kaip parodė rungtynių pabaiga, jie turėjo daugiau jėgų ir jų lyderis(10nr. Martynas Zaveckas ) reikiamu metu pataikė svarbius metimus, kas leido švęsti šią pergalę. Vertinant patį sezoną, žiūrėkime realiai, sudėtis pas mus nėra ideali. Yra 2-3 aukštesnio meistriškumo žaidėjai aplink kuriuos sukosi žaidimas, todėl kai tik jiems nesiseka žaidimas arba jie traumuoti, iškart mums kildavo rimtos problemos, ypač puolime. Tiesa sakant, ir aš kaip treneris ne visada viską teisingai sudėliodavau šį sezoną. Ypač puolime galėjau geriau paruošti komandą. Buvo ir gerų dalykų, todėl per daug neverta liūdėti, nes komanda išties buvo gera, draugiška ir kovinga. Man buvo vienas malonumas su jais dirbti. Tikiuosi ir jiems buvo smagu atstovauti "Chemcentrą". Todėl noriu padėkoti visiems žaidėjams už tikrai dideles pastangas visą sezon, nes buvo tokių situacijų, kad žaidė žaidėjai net su temperatūra arba su rimta trauma, kaip šiose rungtynėse Justas Eitmanavičius (13nr). Taip pat norisi ir savo komandos vadovams ir rėmėjams padėkoti, nes be jų nebūtų ir tos komandos. Tikiuosi kad ir kitais metais "Chemcentras" susiburs ir neišnyks iš KKL žemėlapio."

Nugalėtojus į pergalę vedė M.Zaveckas (33 taškai, 33 naud. balai), R.Petraska (19 taškų) ir D.Stasaitis (14 taškų, 10 taškų). Pagirtinai po krepšiais grūmėsi A.Žotkevičius, kuris laimėjo 10 oro dvikovų.

"Chemcentro" komandoje pastebimiausi buvo R.Misevičius (21 taškas), S.Kepežinskas (14 taškų), V.Palaikis (13 taškų, 11 atk. kam.) ir A.Gagiškis (10 taškų, 16 atk. kam.).

„Chemcentras“ po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)