Topo centras vs Baubilas & Granex (84:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1296

Gegužės 4 dieną, 20.45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Topo Centras" (šeimininkai) ir "Baubilas & Granex" (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios rungtynės dėl patekimo į "Didžiosios" taurės finalą (kova vyks iki 2 pergalių). Rungtynės buvo gana atkaklios, nors beveik viso susitikimo metu 3-10 taškų pranašumą savo pusėje išlaikė "Baubilas & Granex" krepšininkai, tačiau varžovai neleido nei akimirkai atsipalaiduoti ir visą laiką buvo per plauką nuo lygaus rezultato. Vistik svečiai lemiamais momentais sužaidė užtikrintai ir laimėjo susitikimą rezultatu 84:90.

Rungtynių pradžia vyko kiek neįprastai. Jei "Topo Centro" puolimas atrodė įvairiapusiškas, tai jų varžovai visą savo puolimą parėmė vien tolimais metimais. „Baubilas & Granex“ komanda prametė keletą dvitaškių ir nuo to momento komanda atakavo praktiškai vien iš toli ir tai darė užtikrintai. Net 7 tritaškiai metimai ir viena taikli bauda per pirmąjį kėlinuką leido svečiams pasiekti nedidelį pranašumą. Skirtumas nebuvo didelis, bet jam pasiekus maždaug 7 taškų ribą, komandų žaidimas išsilygino. "Topo Centrui" teko visą laiką vytis savo varžovus, bet perlaužti rungtynių eigos niekaip nepavyko. Panašus žaidimas vyko iki pat ilgosios pertraukos, o „Baubilas & Granex“ pirmavo rezultatu 40:45.

Antroje rungtynių dalyje "Topo Centras" demonstravo stebėtiną atkaklumą. Šeimininkai iš visų jėgų stengėsi nepaleisti varžovų tolyn ir į visas jų atakas atsakydavo lygiai taip pat sėkmingai. „Baubilas & Granex“ komanda nors ir turėjo ūgio pranašumą, bei puikiai atakavo iš toli, bet niekaip negalėjo pasiekti saugaus pranašumo, nes varžovais visą laiką lipo jiems ant kulnų. Toks žaidimas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos, kuomet šeimininkai pakilo į lemiamą kovą ir sumažino atsilikimą vos iki 3 taškų. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti, drausmingai pabaigę rungtynes „Baubilas & Granex“ krepšininkai laimėjo rezultatu 84:90.

Nugalėtojų komandos komentaras: "šiandien nepavyko išnaudoti suolelio pranašumo, nes varžovai žaidė vos per keletą žaidėjų, galėjom labai išnaudoti keitimus. O mūsų pranašumas yra vidurio puolėjai, bei snaiperiai, gerai kovodami po krepšiais galim sukurti progų atakuoti iš toli. Taip pat norisi pagirti priešininkus, kurie mums neleido atsipalaiduoti nei akimirkai, puikiai gynėsi ir puolė".

Topo centras: Eimantas Daunora – 22 tšk. (11 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Edvinas Gramauskas – 20 tšk., Domas Juknevičius – 16 tšk. (14 atk. kam.), Edvardas Jašinskas – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 11 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Stirbinskis – 28 tšk. (7 perimt. kam.), Deividas Urbonas – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Kalnutis – 16 tšk., Marius Nenartavičius – 12 tšk.

„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)