Celsis vs Topo centras (68:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Topo centras“ žengė į ketvirtfinalį

2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 1192

Penktadienio vakarą, Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse, lemiamas rungtynes dėl patekimo į ketvirtfinalį sužaidė Įmonių lygos komandos - "Celsis" ir "Topo centras". Pirmąjį kėlinį jau dviženkliu pranašumu laimėję svečiai atrodė, kad be didesnio vargo šoks į ketvirtfinalį, tačiau trečiojo kėlinio pabaigą įspūdingai sužaidę šeimininkai grąžino intrigą. Visgi ketvirtajame kėlinyje kur kas stipresni buvo "Topo centro" krepšininkai, kurie ir laimėjo šias rungtynes, rezultatu 68:80.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė pirmuosius aštuonis rungtynių taškus. Šeimininkai tuomet atsakė dviejais taikliais dvitaškiais, tačiau varžovai sugebėjo pelnyti šešis taškus be atsako. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, o "Topo centro" pranašumas po pirmojo kėlinio siekį jau dviženklį – 9:20. Antrąjį kėlinį šįkart geriau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė šešis taškus paeiliui. Vėliau svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą kėlinio pabaigoje – 8:15 ir po antrojo kėlinio komandas skyrė tas pats dviženklis skirtumas – 23:35.

Trečiojo kėlinio pradžia buvo apylygė ir komandos žaidė taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje šturmavo "Celsis" ekipa, kėlinį pabaigusi įspūdingu 15:0 spurtu. Po trijų kėlinių šeimininkai turėjo minimalią persvarą – 51:50. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Topo centro" ekipa, kuri pelnė septynis taškus paeiliui. Po to ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o vėliau dar sekė šeši iš eilės svečių taškai. Taip jie susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos. "Topo centras" pateko į ketvirtfinalį, iškovoję pergalę rezultatu 68:80.

Pakalbintas "Topo centro" treneris neslėpė džiaugsmo: "Iš tikrųjų labai džiaugiamės. Kaip ir tikėjomės, buvo kietos, sunkios, lygios ir atkaklios varžybos. Labai įdomi serija buvo, labai įdomu buvo žaisti su šitais varžovais. Buvo lygios komandos ir sėkmės faktorius čia daug ką lėmė. Šiaip gynyba viską lėmė – praleidom 68 taškus, tai gynėmės gerai ir žiauriai pavargom."
Paklaustas ko tikisi kitame etape treneris atsakė: "Tikimės dar kietesnės kovos ir dar kietesnių varžovų. Kuo toliau tuo stipresni varžovai. Ir žinoma tikimės pergalių."

Celsis: Osvaldas Sarpalius – 24 tšk. (13 atk. kam.), Julius Svirka – 17 tšk. (14 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 10 tšk.

Topo centras: Eimantas Daunora – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Gramauskas – 21 tšk.

„Celsis“ žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2014 kovo 28 d., penktadienis, 20:50 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Celsis“ baudos metimais įtvirtino pergalę (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 23:45 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras“ įveikė „Kauno tiltus“ (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)