Stumbras vs Lietuvos dujos (51:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“

2014 sausio 07 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 1261

Sausio 7 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko "Stumbras" ir svečių teisėmis žaidusios "Lietuvos dujos". Kaip ir buvo spėliota prieš rungtynes, aiškus rungtynių favoritas buvo "Lietuvos dujų" komanda, kuri per pirmuosius du kėlinius įrodė savo pranašumą 27:35. Trečiajame kėlinyje "Stumbrui" pavyko atsilaikyti ir skirtumas nepakito 38:46. Ketvirtajame kėlinyje tolimomis bombomis užmėtę varžovus, svečiai šventė lengvą pergalę rezultatu 51:75.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių rezultatyvia atkarpa 0:7, o jau po keletos minučių skirtumas išaugo iki dviženklio 4:14. Dėka 5 iš eilės T.Šaltenio taškų skirtumas tarp komandų besibaigiant kėliniui sumažėjo iki dviejų taškų. "Stumbras" kėlinio pabaigoje turėjo daug progų persverti rezultatą, tačiau visi tritaškiai metimai skriejo pro šalį, o per paskutinę ataką pelnyti du svečių taškai atitolino komandas tokiu rezultatu 13:17.

Antrąjį kėlinį "Lietuvos dujos" ir vėl pradėjo pelnydamos greitus 7 taškus į kuriuos oponentai atsakė tik dviem. Per likusią kėlinio dalį žaidimas vyko keičiantis rezultatyviomis atkarpomis, pirmąją surengė šeimininkai priardėdami ties 4 taškų riba, tačiau svečiai greitai susigrąžino turėtą persvarą. Kėlinio pabaigą taip pat kiek geriau sužaidė svečiai, todėl prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė 8 taškai. 27:35.

Trečiajame kelinyje vyko rami, nerezultatyvi kova, abi komandos greitai susirinko pražangas,todėl didžioji dalis taškų buvo surinkta nuo baudų metimų linijos. Abi komandos žaidė labai panašiai, skirtumas beveik nekito, į kiekvieną dvitaškį ar tritaškį oponentų komanda atsakydavo tuo pačiu. Šias 10 minučių komandos baigė taikiai ir prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 38:46

Pusę ketvirtojo kėlinio kova vyko kaip ir trečiajame, nei viena komanda neišsiskyrė. Įpusėjus kėliniui prasidėjo "Lietuvos dujų" šou, pirmąjį tritaškį nuo lentos pataikė P.Minajaves, po jo sekė dar du taiklūs tolimi metimai, priblokšti "Stumbro" žaidėjai nieko negalėjo sukurti puolime ir toliau leido varžovams lengvai pelnyti taškus, todėl skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško. Kėlinio pabaigą galingai užbaigę svečiai sutriuškino varžovus rezultatu 51:75.

Po rungtynių "Stumbro" komandos treneris P.Kvederys sakė: Pirmojoje rungtynių pusėje puikiai pavyko zoninė gynybą, todėl varžovai labai nenutolo. Antroje dalyje pakeitę gynybą praleidome nemažai skaudžių, tritaškių kas ir nulėmė kad jie greitai nutolo ir buvo nebepavejami.

"Lietuvos dujų" treneris V.Mažonas sakė: Mano manymų priešininkų komanda yra šiek tiek žemesnio lygio, nors ir kovojo tris kėlinius, ketvirtajame viskas išaiškėjo. Pradėjome pataikyti, tas ir lėmė kad rungtynių pabaiga buvo labai paprasta.

Stumbras: Vaidas Piešinas – 20 tšk., Deividas Lenkus – 8 tšk., Andrius Bareiša – 7 tšk.

Lietuvos dujos: Paulius Minajevas – 14 tšk., Karolis Aldakauskas – 13 tšk., Rokas Marcinkevičius – 10 tšk., Aurimas Jankauskas – 10 tšk.

„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)